Search

Табір — це не тільки відпочинок та розваги. Як змотивувати дітей на навчання у 2020?

Спочатку була цікавість.

Згадайте себе у юнацтві: все вабить, всюди хочеться запхати свого носа, бо ж цікаво! Сучасні підлітки такі самі, але їх світ значно ширший. Їм потрібні незвичні місця, запаморочливі краєвиди та навчання на межі з грою, яке стягує на себе всю увагу і змушує кинути смартфон на дно рюкзака. 

Як це влаштувати? Розказуємо, яку програму підготували для учасників табору у Відні, і як плануємо поєднувати теорію з практикою в майже польових умовах.

Жити будемо тут: в сучасних апартаментах біля озера. 

За планом ранок починаємо з трьох табірних китів усіх часів: підйом, руханка, сніданок. Той, хто займається спортом, знає: фізична активність стимулює роботу мозку та заряджає на весь день. А паливо для звершень завантажуємо в готелі на шведському столі.

Гуртом їдемо в мовну школу. Вона відрізняється від українських шкіл: тут навчаються студенти з усього світу, а викладають лише носії. Тобто ми одразу тренуватимемо сприйняття на слух і правильної вимови, і акцентів. Адже жива мова різноманітна!

Щоранку з понеділка по п’ятницю відвідуємо 2 уроки по 1,5 години. Ну, добре, тут трошки схоже на українські коледжі. Але розділення по групах відбувається в залежності від рівня знань. Тож кожен учасник навчатиметься в класі, де зможе максимально швидко та результативно рости.

І до речі, цього року в класах займатимуться не більше як 10 учнів, в середньому 8-9. На дворі 2020, ви ж розумієте ?

Саме час підкріпитися. Обідати та вечеряти будемо в різних віденських закладах: від бургерних до ЗСЖ-кафешок. Спробуємо якнайбільше (але те, що було в кондитерських, залишиться в кондитерських!). 

По обіді йдемо в поле. Читайте: поринаємо в вуличне життя та живу німецьку мову. Майже на кожен день в таборі запланований квест Віднем, який передбачає спілкування з місцевими та перехожими. Хто готовий пірнути з головою? Ми!

Замість полуденка влаштуємо воркшоп на тему однієї з 7 навичок успішної особистості. Прокачаємо командність, і емпатію, і цілеспрямованість. Розкладемо тему на молекули — і попрактикуємо нову навичку один з одним. 

Докладніше про всі 7 навичок написали ось тут.

Також поїдемо на екскурсію в один з австрійських універів. Тільки не “дивитися стіни”, а завітаємо в студмістечко та поспілкуємося з нинішніми студентами. Їм можна ставити будь-які питання! Потім кинемо оком в аудиторії. В бібліотеку. Спробуємо відчути на смак як це: бути студентом у Відні. Зазвичай саме ці візити дозволяють визначитися, який з вишів хочеться називати своїм універом — і потім скерувати всі намагання на вступ до цього закладу.

І, нарешті, вечір. Запланований вільний час, що можна присвятити домашнім завданням, або дзвінку батькам, або підбиттю підсумків дня та відпочинку. В різні дні влаштуємо перегляди фільмів, вечірки, співи та командні ігри. Разом ❤ 

Що станеться за два тижні в таборі? Покращиться розмовна німецька, пропаде страх говорити до іноземців. Досвід минулих поїздок показав, що амбітні, цілеспрямовані друзі, з якими учасники отримують нові враження та досвід, залишаються з ними й в Україні, й потому, коли вони вступають в закордонний виш.

А ще сформується розуміння, чи хочеться навчатися далі саме в Австрії. І, якщо відповідь “так”, з’явиться сильна, підкріплена побаченим мотивація. І це найцінніший скарб  ?

Де: у Відні
Коли: 9-23 серпня 2020 року
Про табір: https://dyvys.org/camp/

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

      Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

        Premium пакет
        Комфорт+ пакет
        Комфорт пакет
        Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

          VIP пакет
          Преміум пакет
          Комфорт пакет