Навчання в Австрії для українців – гарантований шлях до успішного майбутнього вашої дитини

  Чому освіта в Австрії популярна?

  Навчання в Австрії має численні переваги, які роблять країну привабливою для іноземних студентів. Українські абітурієнти мріють здобути вищу освіту в Австрії через:

  Високий рівень життя в країні

  Австрія незмінно входить до списку країн із найкращими показниками якості життя. Усі міста забезпечені потужними соціальними механізмами, ефективною системою громадського транспорту та взірцевими медичними закладами. Тут завжди чисто, зручно та безпечно.

  Великі перспективи після навчання

  Австрійські університети відрізняються своєю академічною досконалістю та практичним підходом до викладання. Вони часто співпрацюють із галузевими партнерами та надають студентам змогу здобути цінні практичні навички і корисні зв’язки. Випускники ВНЗ добре підготовлені до роботи на сучасному ринку праці. Після завершення навчання вони отримують більші шанси на працевлаштування в Австрії та провідних країнах світу, а також мають змогу внести здобутий європейський досвід для відбудови України в майбутньому.

  Можливість отримати роботу в топових компаніях світу

  Австрія є домом для багатьох транснаціональних корпорацій і глобальних компаній різних галузей. Студенти, що навчаються тут, мають змогу спілкуватися та налагоджувати зв’язки з різними організаціями ще під час навчання. Це відбувається завдяки спеціальним програмам стажування, а також програмам обміну студентів серед європейських ВНЗ.

  Високий рівень освіти

  Австрійські університети славляться високою акредитацією, адже країна інвестує значні кошти в дослідження і розробки у сфері науки та освіти. Так, держава щорічно витрачає на розвиток освіти близько 6% від загального ВВП. Випускники австрійських ВНЗ отримують дипломи європейського зразка, які дають право працювати в будь-якій країні Європи без проходження процедури нострифікації. Абітурієнти можуть обирати спеціальності із безлічі цікавих напрямів навчання. Завдяки сучасному обладнанню та досвідченим викладачам студенти здобувають всебічну освіту в Австрії, яка готує їх до успішної кар’єри в обраній галузі.

  Низька вартість навчання

  Вартість навчання в Австрії для українців та іноземних студентів відносно доступна, якщо порівнювати з іншими європейськими країнами та США. Державні університети стягують мінімальну плату – середня ціна навчання в Австрії складає всього 740 євро за семестр. Це робить країну привабливим варіантом для тих, хто шукає високоякісну освіту без захмарних фінансових витрат.

  Найпопулярніші університети
  Вартість навчання в Австрії

  Вища освіта в Австрії. Допомагаємо зі вступом до Австрії вже 12 років

  Вивчення німецької
  Вступаючи самостійно

  Освіта в Австрії передбачає підготовку до навчання ще наприкінці 10 класу з вивченням німецької. Обовʼязковою умовою для вступу до австрійських ВНЗ є сертифікат про знання мови на рівні A2 або вище. Самостійно вивчити німецьку навіть до Elementary досить складно, тому треба заручитися підтримкою репетитора, або записатися на мовні курси.

  Проте, гарантії, що учень успішно скласти іспит, ніхто дати не може.

  Вступаючи з нами

  У наших пакетах є заняття для підготовки до здачі сертифікату за індивідуальними та груповими програмами. 
  Ми повністю супроводжуємо студентів на цьому етапі: від навчання теорії до безпосереднього складання іспиту у центрі. 
  Ми підбираємо та бронюємо дати в різних країнах (при складанні в Австрії особисто супроводжуємо), співпрацюємо з центром здачі в Україні й самостійно забираємо сертифікати. 

  Наші студенти також можуть вивчати мову на курсах. Ми отримуємо фідбек від викладача і реєструємо їх на сертифікат лише тоді, коли вони будуть готовими.

  Обрати спеціальність
  Вступаючи самостійно

  В австрійських університетах десятки факультетів та направлень. Абітурієнту доведеться зробити ціле дослідження, адже не всі спеціальності, які вивчають в Україні, можна знайти в Австрії, і навпаки. Ба більше, програми спеціальностей можуть сильно відрізнятися. Наприклад, навчання на психології в наших ВНЗ – це більше про гуманітарну сферу, проте в австрійських університетах підготовча програма передбачає обов’язкове вивчення математики. Якщо займатися цим етапом самостійно, потрібно витратити сотні годин і кілька місяців, щоби скласти повний перелік і обрати одну спеціальність, на якій ви зможете вчитися у майбутньому.

  Вступаючи з нами

  Момент непростий і дуже відповідальний, проте з нами цей етап студенти проходять без втраченого часу та нервів, адже:

  • Ми пропонуємо кожному пройти спеціальний тест на профорієнтацію з психологом.
  • Вводимо в курс справ щодо будь-якої спеціальності – її особливостей, термінів навчання, складностей та перспектив тощо. 
  • Ділимося досвідом та даємо рекомендації, на які предмети звернути особливу увагу, що варто довчити і вчасно здати для успішного вступу.
  Вибір університету
  Вступаючи самостійно

  Як обрати найкращий і найпрестижніший? Прочитати десятки сайтів і форумів, бажано – німецькою.

  А ще уважно ознайомитися із правилами прийому, навчальними планами, програмами, термінами навчання, адже в кожному університеті вони відрізняються. Задача не з простих, особливо для майбутніх вступників, які й  так витрачають весь вільний час на підготовку.

  Вступаючи з нами

  А можна звернутися до спеціалістів, які знають всі ці нюанси через великий досвід роботи та тисячі влаштованих студентів. 

  Ми розповімо про університети Австрії та можливі спеціальності від А до Я, порадимо, що краще обрати саме вам і допоможемо подолати усі труднощі, що виникатимуть на вашому шляху.

  Пререєстрація на вступ
  Вступаючи самостійно

  Ще одна задача із зірочкою. У деяких ВНЗ є реєстрація онлайн, в інших – немає. В одних університетах всі реєстрації (і документів, і заявок на іспити) проводять на одній платформі, у інших – це взагалі різні етапи, процедури. А ще може виявитися, що таких реєстрацій буде безліч: основна, доподача, пререєстрація, верифікація тощо. 

  Пререєстрація відбувається на сайті ВН3. Абітурієнт повинен правильно завантажити паспортні дані та мовний сертифікат. Вона має обмежені строки подачі. Якщо про них не знати, можна пропустити, і головний ризик
  – чекати ще рік до наступної подачі.

  Вступаючи з нами

  Довірити цей етап нам – найкращий варіант.

  Ми подали тисячі заявок українських студентів і знайомі з основними й додатковими вимогами кожного університету.

  Підготовка документів
  Вступаючи самостійно

  Займаючись самостійною підготовкою документів, потрібно:

  • Постійно слідкувати за змінами та вимогами щодо їхнього оформлення.
  • Переглянути сотні матеріалів та зразків оформлення, щоби знайти правильний варіант.
  • Самостійно звіряти, апостилювати та відправляти документи до кожного ВНЗ Австрії.

  І те, про що варто завжди пам’ятати – навіть найдрібніша помилка може вартувати вступу.

  Вступаючи з нами

  Наразі в кожному університеті діють свої правила та вимоги.

  Аби з цим не виникало складнощів, потрібно тримати руку на пульсі та мати контакт з працівниками університетів. У нас цей процес налагоджений.

  Подача документів та отримання запрошення
  Вступаючи самостійно

  На цьому етапі треба надіслати документи в університет і чекати.
  Головне – зробити це вчасно, адже якщо ви
  затягнули з подачею – є шанс запізнитися і прогавити рік. Також потрібно контролювати момент отримання запрошення, адже деякі йдуть поштою, і вам потрібно розрахувати час так, щоб встигнути за цим запрошенням зареєструватися в університет.

  Формат подачі документів може відрізнятися. Десь це буде виключно «паперова подача», десь – гібридна (паперова + електронна). За умовами треба уважно слідкувати й нічого не переплутати. До того ж, деякі ВНЗ крім стандартного пакету документів можуть попросити мотиваційний лист, резюме чи сертифікат з англійської мови (для окремих спеціальностей).

  Вступаючи з нами

  Погодьтеся, що краще, коли усе це роблять за вас. До того ж, роблять правильно, якісно і завжди вчасно. Так робимо ми, вже понад 12 років.

  Переїзд
  Вступаючи самостійно

  Після приїзду проблем та турбот не поменшає. Першочергово потрібно поселитися у гуртожитку, але перед цим треба відвідати адміністрацію й забрати ключі.

  Далі потрібно зареєструватися на курсах при університеті, зробити прописку, оформити страхування, відкрити рахунок в банку і пройти три кола бюрократичного пекла.

  Все це – німецькою, у незнайомій країні, з урахуванням купи місцевих правил та особливостей. Але без цього ніяк.

  Вступаючи з нами

  Що робимо ми? Допомагаємо з кожним питанням, підтримуємо та всюди супроводжуємо. 
  Відбувається це так:

  • Знаходимо гуртожиток.
  • Ділимося контактами перевізників.
  • Зустрічаємо на місці, попередньо забираємо в адміністрації гуртожитку ключі для поселення. 
  • Постійно слідкуємо за правилами реєстрації на підготовче відділення та оцінюємо бюрократичні ризики.
  • Оформлюємо прописку. 
  • Видаємо SIM-картку та проїзний для місцевого транспорту на тиждень.
  • Допомагаємо сплатити університетський внесок та знаходимо опікуна (для неповнолітніх).
  • Підтримуємо студента до року після приїзду на реєстрацію. 
  • Завчасно повідомляємо про необхідність перереєстрації.  
  • Допомагаємо зареєструватися на вступні іспити та в сам університет після підготовчого відділення. 

  А також, розробляємо індивідуальний план професійного розвитку й проводимо різноманітні заходи для наших студентів, зустрічі з крутими профі, бізнесменами тощо.

  Чому ми?

  Наша команда не обіцятиме вам золоті гори й не казатиме про здобуття вищої освіти «без проблем». Ба більше – ми впевнені, що вступ до Австрії не буде легким.

  Попри всі складнощі та підводні камені, ми точно знаємо, як максимально спростити цей процес для вас. З нами ви можете розраховувати на повний супровід – від допомоги з вибором университета й складання тесту на знання німецької до обов’язкового вступу в омріяний ВНЗ.

  12
  років

  успішної роботи в 3 країнах

  3000+
  студентів

  які почали навчання в Австрії разом із нами

  500+
  екскурсій

  Європою та відкрили більш як 20 змін у мовних таборах

  маємо власне представництво у Відні для гарантованого вступу кожного студента

  Супергерої, які реалізують усі мрії про вступ

  Індивідуальний варіант співробітництва для кожного

  Комфорт
  € 2200
  Оптимальний набір для комфортного вступу. Супровід у складі групи
  • Підготовка, переклад та подача всіх документів
  • Подача в 1 університет на 2 спеціальності
  • Супровід до зарахування на підготовче відділення
  • Переїзд і поселення в складі групи
  • Підтримка 4 місяці після переїзду
  • Навчальні та розважальні зустрічі у Відні
  Преміум
  € 3500
  Індивідуальний супровід вступу та вирішення непередбачуваних ситуацій

  Все, що у пакеті Комфорт +
  Додаткові послуги:

  • Подача до 2-х універів та до 4 факультетів
  • Підтримка 1 рік після переїзду
  • Подача на другу візу та перереєстрація в універ
  • Вивчення німецької мови в невеликій групі – 30 занять по дві академічних години
  • Проведення профорієнтації з професійним психологом
  VIP
  € 5100
  Вступ all inclusive. Ключ до побудови успішної кар’єри і майбутнього

  Все, що у пакеті Преміум +
  Додаткові послуги:

  • Індивідуальні курси німецької мови – 32 заняття по 2 академічні години
  • Отримання мовного сертифікату ÖSD
  • Тестова здача вступного іспиту з перевіркою викладача та іспиту з німецької мови на мовний сертифікат рівня А2
  • Професійне консультування щодо студентського працевлаштування

  Відгуки

  Відео відгук

  Поширені запитання

  Навчання в Австрії для українців можливе тільки за наявності атестата про повну загальну середню освіту, який можна отримати після закінчення 11 класу. Якщо у вас уже є документ про певний освітній ступінь (диплом бакалавра або магістра українського зразка), на його основі також можна вступати.

  Для підтвердження української освіти всі документи потрібно перекласти на німецьку мову та нотаріально завірити з апостилем.

  Ще одна обов’язкова умова для здобуття вищої освіти в Австрії – наявність сертифіката, що підтверджує рівень знання німецької мови. У більшості університетів до навчання допускаються студенти з рівнем не меншим за С1. Якщо абітурієнт має рівень А2, йому запропонують вступити на підготовчу програму до ВНЗ (за наявності).

  Австрія навчання для українців та вартість.

  Вища освіта в Австрії в середньому складає 740 євро за семестр для українців. Також треба додати щомісячні витрати на житло, харчування, транспорт, зв’язок, навчальні матеріали тощо.

  На житло студенти зазвичай витрачають приблизно від 500 євро, на харчування – 250 євро, транспорт – 33 євро, інтернет та зв’язок – 50 євро, навчальні матеріали – 20 євро. Кошти на розваги до цього списку не входять, адже вони розраховуються індивідуально.

  Освіта в Австрії для українців – це питання, що потребує завчасної підготовки. Розпочинати оформлення документів потрібно заздалегідь. Оптимальний варіант – за 6 місяців до офіційної дати початку навчання у вибраному університеті. Якщо є можливість, розпочинайте ще раніше.

  В австрійських ВНЗ є літні та зимові семестри. Літній починається 1 березня, а зимовий – 1 жовтня. Дата початку подачі документів може бути різною в кожному університеті, проте строки закінчення прийняття приблизно однакові. На літній семестр усі документи зазвичай потрібно подати до 5 лютого, а на зимовий – до 5 вересня. На деяких спеціальностях терміни можуть відрізнятися, тому краще заздалегідь звернутися за нашою консультацією.

  Можна, якщо вже знаєте німецьку на рівні С1. Проте, ми радимо розпочинати навчання через підготовче відділення тому, що саме там студент матиме достатньо ресурсів, аби краще підготуватися до вступних іспитів в університет.

  Для досягнення мінімального рівня німецької мови насправді не потрібно дуже багато часу, тільки якщо ви не хочете вивчати її самостійно. Заручіться нашою підтримкою й запишіться на курси «derHammer» – концентровану програму німецької від А1 до В2.
  Наші студенти займаються за спеціально розробленою інтенсивною програмою, проходять сертифікації та успішно складають іспит ÖSD.

  Навчання в Австрії для українців може проходити як німецькою, так і англійською мовами.
  Проте на навчання в Австрії англійською, зазвичай досить великий конкурс. Тому, ми радимо абітурієнтам паралельно подаватися на німецькомовну спеціальність.

  Можете, але для цього необхідно вільно володіти німецькою мовою та мати достатньо досвіду й знань про здобуття освіти в Австрії для українців. Процес вступу займає дуже багато часу, адже він досить довгий і складний. На жаль, є безліч реальних прикладів, коли українські абітурієнти самостійно займалися подачею документів та всіма організаційними питаннями, але так і не змогли здійснити мрію про навчання за кордоном. Одна помилка у документах чи невчасно подана заява може стати причиною відмови у навчанні, і дитина втрачає семестр або цілий рік свого часу.

  Тому, ми радимо вам одразу звертатися за допомогою до людей, які мають досвід у цій сфері і точно знають, як зробити так, щоби дитина гарантовано вступила до ВНЗ й здобула вищу освіту в Австрії.

  Бажаєте навчатися в Австрії?

  Залиште заявку, та отримайте безкоштовну консультацію від експерта зі вступу в Австрію

   Комфорт пакет
   Преміум пакет
   VIP пакет
   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

      Premium пакет
      Комфорт+ пакет
      Комфорт пакет
      Залиште телефон і ми вам зателефонуємо