Search

Табір — це не тільки відпочинок та розваги. Як змотивувати дітей на навчання у 2020?

Спочатку була цікавість.

Згадайте себе у юнацтві: все вабить, всюди хочеться запхати свого носа, бо ж цікаво! Сучасні підлітки такі самі, але їх світ значно ширший. Їм потрібні незвичні місця, запаморочливі краєвиди та навчання на межі з грою, яке стягує на себе всю увагу і змушує кинути смартфон на дно рюкзака. 

Як це влаштувати? Розказуємо, яку програму підготували для учасників табору у Відні, і як плануємо поєднувати теорію з практикою в майже польових умовах.

Жити будемо тут: в сучасних апартаментах біля озера. 

За планом ранок починаємо з трьох табірних китів усіх часів: підйом, руханка, сніданок. Той, хто займається спортом, знає: фізична активність стимулює роботу мозку та заряджає на весь день. А паливо для звершень завантажуємо в готелі на шведському столі.

Гуртом їдемо в мовну школу. Вона відрізняється від українських шкіл: тут навчаються студенти з усього світу, а викладають лише носії. Тобто ми одразу тренуватимемо сприйняття на слух і правильної вимови, і акцентів. Адже жива мова різноманітна!

Щоранку з понеділка по п’ятницю відвідуємо 2 уроки по 1,5 години. Ну, добре, тут трошки схоже на українські коледжі. Але розділення по групах відбувається в залежності від рівня знань. Тож кожен учасник навчатиметься в класі, де зможе максимально швидко та результативно рости.

І до речі, цього року в класах займатимуться не більше як 10 учнів, в середньому 8-9. На дворі 2020, ви ж розумієте ?

Саме час підкріпитися. Обідати та вечеряти будемо в різних віденських закладах: від бургерних до ЗСЖ-кафешок. Спробуємо якнайбільше (але те, що було в кондитерських, залишиться в кондитерських!). 

По обіді йдемо в поле. Читайте: поринаємо в вуличне життя та живу німецьку мову. Майже на кожен день в таборі запланований квест Віднем, який передбачає спілкування з місцевими та перехожими. Хто готовий пірнути з головою? Ми!

Замість полуденка влаштуємо воркшоп на тему однієї з 7 навичок успішної особистості. Прокачаємо командність, і емпатію, і цілеспрямованість. Розкладемо тему на молекули — і попрактикуємо нову навичку один з одним. 

Докладніше про всі 7 навичок написали ось тут.

Також поїдемо на екскурсію в один з австрійських універів. Тільки не “дивитися стіни”, а завітаємо в студмістечко та поспілкуємося з нинішніми студентами. Їм можна ставити будь-які питання! Потім кинемо оком в аудиторії. В бібліотеку. Спробуємо відчути на смак як це: бути студентом у Відні. Зазвичай саме ці візити дозволяють визначитися, який з вишів хочеться називати своїм універом — і потім скерувати всі намагання на вступ до цього закладу.

І, нарешті, вечір. Запланований вільний час, що можна присвятити домашнім завданням, або дзвінку батькам, або підбиттю підсумків дня та відпочинку. В різні дні влаштуємо перегляди фільмів, вечірки, співи та командні ігри. Разом ❤ 

Що станеться за два тижні в таборі? Покращиться розмовна німецька, пропаде страх говорити до іноземців. Досвід минулих поїздок показав, що амбітні, цілеспрямовані друзі, з якими учасники отримують нові враження та досвід, залишаються з ними й в Україні, й потому, коли вони вступають в закордонний виш.

А ще сформується розуміння, чи хочеться навчатися далі саме в Австрії. І, якщо відповідь “так”, з’явиться сильна, підкріплена побаченим мотивація. І це найцінніший скарб  ?

Де: у Відні
Коли: 9-23 серпня 2020 року
Про табір: https://dyvys.org/camp/

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Ірина Романівна
    Львівський національний університет ім. Івана Франка.

    Люблю виклики та беруся за складні завдання. Мій 10-річний досвід викладача доводить, що підготувати учня до сертифікації за 5 тижнів – це реально. Мені подобається робота зі студентами, бо кожен учень – це особистість, і моє завдання допомогти їм розкритися, підсвітити можливості та сильні сторони. Знаходжу способи опрацювати потрібну тему захопливо та продуктивно.

    Марія Олексіївна
    Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології.

    100% моїх учнів успішно складають іспити Goethe, ÖSD та Daf. Завжди допомагаю учням створити та пройти власний шлях навчання, спираючись на те, що їм подобається робити найбільше. Роблю все можливе, щоб “треба” перетворилося на “хочу”. Через дискусії тренуємо мову: шукаємо аргументацію, обговорюємо актуальні питання, що дуже сприяє динаміці в навчанні.

    Марія Іванівна
    Львівський національний університет імені Івана Франка

    Вже 20 років викладання німецької – моє головне захоплення. Є вчителем вищої кваліфікаційної категорії. Задоволення від того, що всі мої учні успішно складають іспити та проходять сертифікацію, додає мені енергії та мотивації. Мої заняття, спрямовані на розвиток навичок усного мовлення та розуміння текстів, що відповідає вимогам Гете Інституту.

    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

      Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

        Premium пакет
        Комфорт+ пакет
        Комфорт пакет
        Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

          VIP пакет
          Преміум пакет
          Комфорт пакет

          Готуємо документи

          • Перекладаємо та легалізуємо документи для вступу:

            • свідоцтво про народження;

            • довідку про несудимість;

            • заяви від батьків;

            • довідки про походження коштів (до чотирьох сторінок).

          • Легалізуємо дублікат свідоцтва про народження

          • Формуємо пакет документів для одержання візи або прихистку

          Організовуємо вступ

          • Підбираємо університет і спеціальність

          • Подаємо документи до одного ВНЗ на максимум 2 спеціальності

          • Реєструємо на складання вступного іспиту

          • Реєструємо в університеті й записуємо на підготовчі курси

          Контролюємо процес вступу

          • Супроводжуємо до зарахування на підготовчі курси

          • Надаємо рекомендовану літературу для написання вступного іспиту

          Допомагаємо з переїздом

          • Супроводжуємо до отримання візи або прихистку. Індивідуальний підхід до вирішення візових питань

          • Поселяємо до гуртожитку з групою

          • Оформлюємо прописку

          • Підтримуємо протягом чотирьох місяців після переїзду

          • Надаємо опікуна для неповнолітніх

          Соціалізуємо

          • Участь в зустрічах з іншими студентами, організованими на місці після приїзду.

          • Інформативна зустріч перед початком навчання про процес та особливості навчання, іспити і т.д.

          • Тематичні зустрічі з представниками компанії та іншими студентами.

          • Підсумкова зустріч наприкінці семестру з метою інформування про наступні кроки, обговорення актуальних питань про навчання та перебування.