Search

Що таке нострифікація, або Як перетворити український медичний диплом на австрійський

Професія медика престижна й високооплачувана. Тому конкурс під час вступу до медичних університетів в Австрії зазвичай становить приблизно 20 осіб на місце. Звісно, надвисокий рівень конкуренції вимагає від абітурієнтів неабиякої попередньої підготовки. І, на жаль, більшість наших земляків не можуть подолати прохідного бар’єра. Це погана новина. Але є й добра. Ми знаємо, як обійти «вхідну браму» й забезпечити вам медичний диплом європейського зразка поза конкурсом. Саме це завдання розв’язує процедура нострифікації.

Що таке нострифікація?

Цим терміном називають юридичну процедуру, після проходження якої іноземні документи про освіту набувають законної сили на території тієї чи іншої держави. Наразі йдеться про визнання українських медичних дипломів на території Австрії й, відповідно, усього Європейського Союзу. Звісно, цю процедуру застосовують індивідуально, і вона має низку передумов.

Що потрібно для нострифікації?

Перше — це український диплом про вищу медичну освіту, який ви й прокачуватимете до європейського рівня. Щодо самої процедури, то де-факто вона дуже схожа на проходження магістерського навчання за кордоном.

На практиці це відбувається так: ви з нашою допомогою подаєте документи на нострифікацію до австрійського ВНЗ. Після цього тамтешня університетська адміністрація визначає перелік дисциплін, які ви маєте опанувати й скласти з них іспити для здобуття європейського диплома. За нашим досвідом їх не більш як 10, без урахування німецької мови. Відтак ви приїжджаєте до Австрії й навчаєтеся там протягом двох-трьох семестрів. Строк залежить від кількості предметів, яку визначає адміністрація. Ви складаєте іспити, за результатами яких одержуєте спеціальну довідку про складання академічної різниці й визнання вашого диплома в Європі.

Тож вітчизняний медичний диплом цілком реально перетворити на європейський, було б бажання. Усім, кому цікаво дізнатися про нюанси нострифікації й готування до неї, варто звернутися до наших консультантів. Вони радо розтлумачать вам усі тонкощі процесу.

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет