Search

Онлайн курси чи стаціонарне навчання: що краще?

Онлайн освіта набирає обертів у всьому світі. З початку 2020 року близько 200 країн перевели ВНЗ та школи на дистанційне навчання (за даними ЮНЕСКО). Більшість світових вищих навчальних закладів практикували подібний формат і раніше та, незалежно від пандемії, планують залишати цілі факультети для комфортного отримання освіти студентами з інших країн. 

Такі гіганти як Гарвард, Оксфордський університет, Віденський університет та безліч інших переформатували свою роботу в онлайн. В той же час google та facebook перевели працівників на дистанційну роботу.

В свою чергу, будучи в центрі світових тенденцій, Дивись Ширше підготували спеціалізований онлайн курс німецької мови для майбутніх студентів закордонних ВНЗ. Крім цього ми запустили онлайн курси німецької з нуля для дорослих.

Чому ми притримуємось формату саме онлайну?

По-перше, в умовах світової пандемії ми не можемо наражати на небезпеку Вас та наших працівників, краще поберегтися у такий непростий час.

По-друге, ми отримуємо безліч запитів щодня з різних міст України від людей, які хочуть навчатися саме з Дивись Ширше. Фізично відправити кваліфікованого викладача в кожне місто ми не можемо, але навчатися разом з Вами дистанційно – легко!

Хочемо поговорити з Вами про переваги саме онлайн навчання та онлайн курсів:

Ціна.

Часто онлайн-курси на порядок дешевші, ніж стаціонарні. І ми хочемо пояснити чому.

Вартість якісного навчання залежить від багатьох факторів, один з яких – вартість оренди приміщення та його обслуговування. Саме тому онлайн формат завжди більш приємний за ціною.

А якщо ж Ви знайшли досить дешеві стаціонарні курси – поцікавтесь рівнем кваліфікації викладача. Ваші інвестиції коштів та часу мають бути виправдані, і ми в Дивись Ширше – за результат!

Економія часу.

Онлайн навчання легко можна поєднувати з роботою, навчанням, різними хобі та активностями. Після виснажливого робочого дня немає потреби кудись їхати, сидіти на заняттях, а потім думати “зараз ще треба доїхати додому, який я голодний/голодна” і тд. У даному форматі Ви не витрачаєте додаткові години в добу на дорогу до/з навчання. Середній курс триває біля 2-х місяців (і це лише один модуль!), по три заняття в тиждень, при середніх витратах щодня на дорогу в два боки 60 хвилин (що часто навіть більше), Ви витратите на проїзд – 1440 хвилин або 24 години! І це за один модуль! Чи є це важливим аргументом на користь онлайн освіти вирішувати Вам, але ми рахуємо, що Ви точно знайдете куди витратити додаткові 24 години життя, правда ж?

Особливо актуально саме для дорослих! Адже так хочеться провести більше часу з родиною, близькими, дітьми.

Комфорт.

Погодьтесь, приємно прийти ввечері додому з роботи, навчання, стаціонарних курсів, додаткових секцій чи рипетиторів, повечеряти, відпочити, переодягнутися в комфортний та зручний одяг, перевести подих, розслабитися та перейти до онлайн освоєння нових знань. Якщо Ви ще не пробували формат дистанційного навчання – ми всією командою Дивись Ширше рекомендуємо! Відчуйте кайф від занять вдома, в теплих капцях, з горнятком ароматного чаю.

Заняття НАЖИВО.

Знаєте такі онлайн курси, коли в визначену дату Вам просто надсилають посилання на завчасно записані уроки або просто на готові презентації тощо? І Вам самим треба дивитися, розбиратися, вчити і що найгірше – Ви не маєте можливості по ходу вивчення ставити питання спеціалісту, бо для відповідей на запитання є конкретний час? Так от, це все не про derHammer.

Онлайн курси з Дивись Ширше – це про індивідуальний підхід, про залучення, про спілкування, про підтримку. Вивчення німецької мови онлайн з нами цікаве та інтерактивне, викладач проводить заняття з групою НАЖИВО і Ви одразу задаєте всі питання, цікавитесь додатковими матеріалами тощо.

Мобільність.

З форматом дистанційного навчання Ви не прив’язані до одного місця. Відсутня потреба бути присутніми фізично два-три рази на тиждень в аудиторії. Ви обираєте самі:прослухати лекцію вдома на кухні чи у власному ліжку, на відпочинку, у подорожах, на дачі, в гостях тощо. 

Запис лекцій.

Часто виникає потреба прослухати лекцію повторно, щоб краще засвоїти інформацію, відновити в голові ще раз все сказане викладачем. Онлайн курси та лекції можна легко самостійно записати та переслухати, тоді як стаціонарне навчання позбавляє слухачів такої можливості.

Якщо ці аргументи Вас ще не переконали, тоді лишайте заявки і наші менеджери точно доведуть Вам, що цей формат навчання від Дивись Ширше підходить кожному! А якщо Ви в захваті та вже хочете потрапити на навчання, то також лишайте заявки і ми запишемо Вас до найближчої групи (важливо – групи ми набираємо до 9-10 осіб! тому максимально приділяємо увагу кожному слухачеві).

Долучайтесь до великої спільноти Дивись Ширше та до зустрічі на заняттях.

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет