Search

Медична освіта в Австрії: як стати студентом медичного університету?

Медична освіта в Австрії: якісні знання та практичні навички 

Мрії про високий рівень доходу з медичною освітою стає реальністю, завдяки навчанню в австрійських університетах. Звертайтеся за консультацією до наших фахівців — допоможемо обрати спеціальність, оформити документи та успішно скласти вступні іспити. 

Медична освіта в Австрії: чому варто обрати? 

Неперевершені пейзажі, цікаві люди, величезна кількість можливостей для професійного зростання — саме так розказують про австрійські міста люди, що хоча б раз в житті там побували. Австрія надає величезну кількість перспектив для майбутніх лікарів, адже в ній існує велика мережа медичних університетів. Навчальні заклади, пов’язані з медициною, пропонують своїм студентам найкращі умови навчання та проживання. Розберімось, які особливості навчання в цій країні, переваги вибору медичного вишу та що потрібно для вступу. 

Умови вступу 

Основною вимогою для кожного абітурієнта, незалежно від віку та професії, є знання мови. Державною мовою в країні є німецька, тому нею потрібно володіти на достатньому рівні. Щоб підтвердити свої знання, потрібно попередньо скласти кваліфікаційний мовний іспит та отримати сертифікат рівня B2-C1. 

Якщо німецька мова досі здається важкою та незрозумілою, варто записатися на підготовчі курси. Викладачі нашої компанії понад 10 років займаються підготовкою студентів до вступу в іноземні виші. Фахівці розробили універсальний курс для прискореного вивчення іноземної. Мінімум складної теорії — максимум практичного застосування! Звертайтеся за консультацією або залишайте свої контакти для зв’язку, щоб одразу записатися на вивчення німецької й не витрачати час дарма. 

Як вступити на медичну спеціальність українцям? 

Існує декілька варіантів вступу на омріяну спеціальність за дипломною програмою (бакалаврат + магістратура). Є різні програми, що передбачають різну тривалість навчання. Серед них:

 1. Вступ з України. Для цього необхідно скласти вітчизняні іспити для абітурієнтів — ЗНО (НМТ) та подати документи до вишу. Будьте уважні при виборі спеціалізації, адже якщо в Україні певний проміжок часу її ще можна змінити, то за кордоном такої можливості немає. Після отримання омріяного місця в університеті, потрібно закінчити 2 курси. Наступний етап — отримання сертифіката рівня C1 та складання вступного медичного іспиту в Австрії. Без них подальше навчання буде неможливим. 
 2. Вступ через підготовчі курси. На відміну від австрійців, українці не можуть відразу після закінчення школи вступити у вищий навчальний заклад. Це пов’язано з тим, що програми середньої та старшої школи в країнах значно відрізняються. Тому для вступу в будь-який університет потрібно спочатку пройти підготовчі курси. Вони триватимуть два роки для випускників шкіл, або один рік — якщо ви встигли рік провчитися в університеті України. 
 3. Отримання диплома. Якщо ви вже майже отримали свою спеціальність, але хочете переїхати за кордон, можна скористатися процедурою нострифікації. Медична освіта в Австрії дає змогу запустити цей процес студентам шостого курсу (на деяких спеціальностях — п’ятого). Потрібно подати документи зі свого університету в бажаний австрійський виш та зареєструватися на спеціалізований іспит. Він визначить рівень знань та практичних навичок студента. На його основі буде створений індивідуальний план навчання: предмети, кількість годин та перелік форм контролю. Також обов’язковим є знання мови на рівні B2 та подальша здача випускних іспитів для отримання диплома. 

Кожен з зазначених варіантів має досить великий конкурс: близько 5% від наявних місць може бути виділені абітурієнтам з країн, що не належать до країн ЄС. Ці місця надаються тим, хто найкраще складе вступний тест. Якщо у вас виникають сумніви, чи вийде вступити — звертайтеся до наших фахівців. Ми займаємося супроводом майбутніх студентів на всіх етапах: починаючи з оформлення та подачі документів та закінчуючи підготовкою до складання фахових іспитів. 

Вступний іспит: особливості

Незалежно від того, який варіант вступу ви оберете, фаховий іспит для майбутніх лікарів має чітку структуру. В ньому наявні наступні блоки: 

 • Тест на базові знання з медицини (включає хімію, фізику, біологію та математику);
 • Розуміння тексту;
 • Когнітивні навички та вміння;
 • Соціально-емоційні навички. 

Варто зазначити, що для різних напрямків іспити можуть трохи відрізнятися залежно від спеціальності. Для підготовки до двох останніх блоків краще звернутися до спеціалістів. Підготовчі курси для вступу на медичну освіту дадуть змогу опанувати усі необхідні знання та стати студентом бажаного медичного вишу Австрії. 

Переваги отримання медичної освіти в Австрії 

Окрім того, що навчання в Австрії є умовно безкоштовним, існує ще ряд переваг. Ця країна вважається однією з найбільш безпечних в Європі. Також варто виділити наступні плюси: 

 1. Студент витрачає гроші лише на студентські внески (близько 800 євро за семестр), харчування та проїзд. 
 2. Передбачене стажування та подальше працевлаштування за фахом. 
 3. Професіональні викладачі та неперевершене матеріальне забезпечення — гарантія отримання якісних знань та практичних навичок. 
 4. Вивчення іноземних мов на високому рівні. 

Також не варто забувати про можливість познайомитися з безліччю нових людей, побачити нові місця та познайомитися з культурою іншої країни. Тривале проживання й навчання в Австрії надалі дасть змогу за бажанням отримати посвідку на тимчасове або постійне проживання — для тих, хто захоче залишитися в цій країні ще на певний час після отримання диплома. 

Зацікавила медична освіта в Австрії? Звертайтеся за допомогою до наших фахівців, вони залюбки допоможуть досягти мети та стати студентом обраного австрійського медичного університету! Станьте на крок ближче до своєї мрії завдяки супроводу на кожному етапі вступу.

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет