Search

Навчання за кордоном після 11 класу — що потрібно знати

Навчання за кордоном після 11 класу

Якісні знання і широкі можливості

Отримайте можливість вступити до омріяного закордонного ВНЗ легко та швидко! Дізнайтеся детальніше про умови вступу та отримайте повний супровід: від моменту вибору спеціальності до складання іспитів та подачі документів. 

Переваги навчання за кордоном після 11 класу

Навчання в країнах Європи дає змогу засвоїти значно вищий рівень знань та отримати безліч вражень та перспектив. Більшість європейських ВНЗ мають набагато вищі вимоги до своїх майбутніх абітурієнтів. Однак і рівень надання освітніх послуг значно відрізняється в кращу сторону. Серед основних переваг можна виділити наступні:

 1. Легка адаптація. Аби краще засвоїти увесь можливий матеріал та отримати максимум користі від навчання за кордоном, оптимально подавати документи на вступ саме після 11 класу. На цей момент більшість абітурієнтів є достатньо дорослими, щоб самостійно відправитися до іншої країни та почати самостійне життя. До того ж в 17-18 років адаптуватися до нових умов досить легко, а якщо на зв’язку постійно є спеціалісти, які допоможуть вирішити більшість проблем — тим більше. 
 2. Широкий вибір навчальних програм. Окрім вибору спеціальності, в більшості навчальних закладів є можливість коригувати або доповнити власний розклад. Можна обирати додаткові дисципліни, які викликають цікавість, та присвячувати менше часу тим предметам, що не є обов’язковими для вивчення. 
 3. Можливість стажування з подальшим працевлаштуванням за фахом. Студенти, охочі до реалізації практичних навичок, зможуть легко знайти собі роботу за спеціальністю. А надалі, після отримання диплома, кар’єрне зростання лише продовжується. Досягти висот буде легше, адже буде наявний досвід та впевненість у своїх навичках. До того ж, робота в міжнародних компаніях — це змога працювати з фахівцями своєї справи, на практиці побачити приклади зростання особистості в обраній сфері, до яких варто прагнути.
 4. Розширення кругозору та підвищення культурного рівня. В різних країнах — люди відрізняються. Менталітет, традиції та звички досить інші навіть у жителів різних областей України, не кажучи вже про тих, хто живе в різних країнах. Навчання за кордоном після 11 класу — це неперевершена можливість дізнатися щось нове, отримати досвід взаємодії з іншою культурою та побачити дивовижні краєвиди. Адже хоча студенти й мають щільний графік навчання, завжди залишається час на відпочинок. А нові знайомства допоможуть краще і швидше звикнути до реалій іншої країни. 
 5. Співвідношення ціна/якість. Вартість навчання в закордонних закладах приблизно дорівнює навчанню на контрактній формі в Україні, іноді може бути трохи більшою. Але якість отриманих знань, умови навчання та проживання є набагато кращими. Сучасне обладнання, досвідчені викладачі та зовсім інакша навчальна програма, яка дає більше практичного досвіду, що знадобиться при роботі — це все про закордонні ВНЗ. 

Окрім того, після закінчення навчального закладу в Європі, у кожного студента є можливість залишитися проживати в цій же країні. Оформити візу та адаптуватися до суспільства буде набагато простіше після декількох років навчання. А тривале проживання на території країни часто дає змогу оформити не лише туристичну чи навчальну візу, а й подати документи для отримання посвідки на постійне чи тимчасове проживання.

В яких країнах найкраще навчання за кордоном після 11 класу?

Серед усіх країн, що забезпечують якісне навчання за кордоном після 11 класу, лідерами є Австрія та Німеччина. Багатьох лякає мовний бар’єр, але це не проблема. Знання мови зовсім не обов’язкове — наша компанія допоможе її вивчити. Наші спеціалісти створили унікальний прискорений курс, який дає змогу в короткі терміни вивчити німецьку мову. З рівня A1 досягти рівня B2 з нашими викладачами буде дуже легко. Занурення у мовне середовище дає змогу вивчати мову не лише теоретично, а й практично. По закінченню кожен абітурієнт зможе не лише читати чи писати іноземною, а й вільно спілкуватися з носіями мови. 

Австрійські та німецькі ВНЗ є лідерами з надання високого рівня знань серед закордонних закладів. Саме тому варто розглядати одну з цих країн для вступу. Для дітей та підлітків, що не є цьогорічними випускниками, також існують німецькомовні табори. Вони схожі на звичайні літні заклади відпочинку в Україні, але при цьому є виїзними. Групи дітей прямують до Австрії, де мають не лише мовну практику для розвитку рівня володіння німецькою, а й можливість познайомитися з тими людьми, що вже успішно вступили або закінчили закордонні університети. Такі зустрічі та можливість спілкування з реальними особистостями, що вже пройшли шлях навчання за кордоном, мотивує йти до своєї мрії набагато краще, ніж будь-які слова. 

Чому варто обирати навчання за кордоном після 11 класу з супроводом?

Навіть місцевим жителям Німеччини та Австрії часто буває важко розібратися з усіма тонкощами вступу. Що вже й казати про українців, адже вітчизняна система подачі документів у вищі навчальні заклади значно відрізняється від закордонної. Щоб виключити зайві переживання та стрес, зекономити власний час та сили, варто обрати навчання за кордоном після 11 класу із супроводом спеціалістів. Ми допоможемо:

 • обрати країну та місто для вступу;
 • визначитися із бажаним закладом освіти;
 • обрати спеціальність;
 • підготуватися до вступних іспитів;
 • вивчити іноземну мову;
 • подати документи на вступ (оформити, перекласти тощо);
 • розв’язати питання, пов’язані з переїздом та адаптацією. 

Наші спеціалісти точно знають, як максимально спростити всі етапи вступу, аби кожен абітурієнт залишився задоволеним нашою роботою. Потрібна консультація? Звертайтеся до спеціалістів прямо зараз!

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет