Search

Магістратура за кордоном — як обрати?

Магістратура за кордоном: якісно та зручно

Легкий та швидкий вступ на омріяну спеціальність в Європі за будь-яким напрямком завдяки підтримці та супроводу наших фахівців. Дізнайтеся, як успішно вступити та закінчити магістратуру за кордоном прямо зараз!

Магістратура для українців за кордоном: детальні умови без підводних каменів

Другий рівень вищої освіти нині отримує кожен третій студент. Вступ до магістратури в будь-якій країні — можливість поглибити знання з обраного фаху, продовжити вивчення цікавих предметів та підвищити рівень своєї професійної майстерності. Що потрібно знати перед вибором такого шляху?

 • На момент вступу абітурієнт повинен мати диплом бакалавра. Від отриманої професії буде залежати подальший вибір спеціальності для навчання. Важливо знати, що магістратура за кордоном можлива лише за тією ж самою спеціальністю, що і бакалаврат. Деякі ВНЗ дозволяють обирати суміжні предмети, але спеціалізація має бути однаковою. Тому майбутній біолог не зможе вступити на магістратуру з програмування, але має право обрати напрямок розробки добрив чи детальне вивчення мікроорганізмів. Найбільш жорсткі вимоги до майбутніх лікарів та професій, пов’язаних із законодавством — змінити спеціалізацію там неможливо.
 • Термін навчання залежить від обраного закладу. Більшість європейських університетів пропонують програму на 1-2 роки. Але цей фактор може змінюватися для іноземних студентів. Тому перед вступом ми допоможемо дізнатися, які умови висуває магістратура для українців за кордоном. При наявності високого рівня знань з професії та володінні мовою, тривалість навчання для іноземців може бути такою ж, як і для студентів країни-засновника ВНЗ.
 • Можливість залишитися в іншій країні назавжди. Оскільки для тривалого перебування за кордоном зазвичай потрібно отримувати візу, наші спеціалісти допомагають з оформленням документів. Якщо під час навчання чи після його закінчення, ви зрозумієте, що хочете залишитися жити в обраній країні — студентська віза буде для вас плюсом. Оформити посвідку на постійне або тимчасове проживання буде легше, адже частина документів у вас вже буде готова. А той факт, що ви вже декілька років жили на території країни й дотримувались усіх правил та законів, стане ще одним додатковим плюсом.
 • Вступ із супроводом — підвищення шансів на успіх. Звісно, подати документи самостійно ніхто не заважає. Однак вступна кампанія за кордоном має багато своїх нюансів, про які мало хто знає. До того ж, часто на заваді стає мовний бар’єр. Саме тому варто надати перевагу вступу за допомогою спеціалістів. Вони не будуть складати іспити за вас, але зроблять все для того, щоб ви змогли їх пройти самостійно. Допомога з документами, переїздом та можливим працевлаштуванням — це ваш спокій 24/7.

Окрім того, деякі навчальні заклади пропонують спеціальні програми для іноземців, які передбачають повну або часткову оплату навчання, допомога в бронюванні гуртожитку або квартири. Це допоможе значно зекономити фінансові витрати під час навчання.

Безкоштовна магістратура за кордоном: переваги

Наша компанія допомагає українцям вступати у вищі навчальні заклади Європи понад десять років. За цей час ми створили унікальний алгоритм, який допоможе вам досягти своєї мети — вступу до омріяного ВНЗ з мінімумом зусиль. Серед основних переваг вступу на другий рівень вищої освіти з супроводом можна виділити:

 1. Нові враження та знайомства. Навчання за кордоном — це можливість розширити свій кругозір. Система навчання значно відрізняється від вітчизняної та дає змогу більш детально сконцентруватися на вивченні профільних предметів. Окрім того, кожна спеціальність завжди має практичне спрямування — ви зможете одразу застосувати отримані знання в реальному житті.
 2. Програми обміну. Навчаєтеся в Німеччині, але мрієте побувати в Парижі? Більшість іноземних університетів мають програми обміну з іншими закладами в різних куточках Європи. Якщо у вас є бажання, ви можете подати заявку на участь у такій програмі, та певний час свого навчання (від декількох місяців до року) провести в іншому ВНЗ за обміном.
 3. Вільний вибір програми. Оскільки система освіти за кордоном значно відрізняється від української, в кожного студента є можливість обрати додаткові предмети. Їх навантаження та кількість можна збільшувати або зменшувати, внаслідок чого створюється індивідуальний план. Таким чином, кожен студент відвідує лише потрібні для нього предмети та присвячує більше часу вивченню профільних дисциплін, замість тих, що не є важливими для його професії.
 4. Стажування та робота. Спробуйте оплачувану роботу за фахом без відриву від навчання! Не потрібно шукати підробіток чи присвячувати вільний час виконанню складних і непотрібних теоретичних завдань. Закордонні університети приділяють більше уваги практичному застосуванню, тому в кожного студента є можливість потрапити на стажування в міжнародні компанії, що спеціалізуються на обраній професії. А в разі вдалого проходження, можна розраховувати на пропозицію щодо роботи.
 5. Центри розвитку. Спеціально для студентів в більшості закладів існують вузькоспеціалізовані центри, що піклуються про всебічний розвиток. Вони дають змогу підвищити свою компетентність не лише за фахом, а й в будь-якому іншому напрямку. Можна продовжити займатися власним хобі — малюванням, співом чи музикою, без відриву від навчання.

Також можна не переживати про відсутність знання мови. Після вибору міста та фаху для вступу, наші спеціалісти допоможуть з вивченням іноземної. Унікальний курс, розроблений нашими викладачами, дасть змогу в короткий термін вивчити або удосконалити німецьку до потрібного рівня. Адже сертифікат на знання мови потрібен для вступу у найпопулярніші навчальні заклади Європи — в Німеччині та Австрії. Наші спеціалісти розуміють, що безкоштовна магістратура за кордоном — це мрія кожного студента. Саме тому вони докладають максимум зусиль, щоб весь процес навчання — від вступу і до отримання диплома, був для вас легким та зрозумілим. 

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет