Search

Австрійські університети, в яких можна вивчати економіку

Австрія є одним з найбільших центрів вищої освіти, а австрійські університети стабільно входять до рейтингів найкращих навчальних закладів світу. Віковічні традиції, розташування у самому центрі старої Європи, всесвітнє визнання та зручна інфраструктура роблять австрійські унверситети серйозною пропозицією для тих, хто прагне отримати якісну освіту.

Згідно з опитуванням німецького журналу «Шпігель», економіку в Австрії краще за все вивчати у Відні. У столиці розташовані найстаріші та найавторитетніші заклади: Віденський університет (UW) та  Віденський економічний університет (WU).

Віденський університет

Фото: Віденський Університет

Віденський університет (http://www.univie.ac.at) має найвищий рейтинг серед Австрійських університетів, та за даними офіційних рейтингів, які щорічно публікує аналітичне виданням Times, UW незмінно входить в сотню кращих університетів Європи. Університет пов’язаний з 15 лауреатами Нобелівської премії, у тому числі з Фрідріхом Гаєком, лауреатом премії з економіки.

Особливістю економічного факультету Віденського університету є перший семестр (StEOP), який називається періодом вступу та адаптації. Лише після складання всіх іспитів на StEOP, ви можете продовжити навчання на бакалавраті.

Мета бакалаврської програми полягає в тому, щоб студенти розвивали аналітичні навички, шляхом отримання ґрунтовної теоретичної бази. Однак бакалаври з економіки є достатньо кваліфікованими для подальшої кар’єри. Оскільки не тільки вивчають основи теорії, методів та кількісної оцінки в економіці, але й вчаться практично використовувати ці навички.

Якщо вам цікаво дізнатися чи є сумісним захист навколишнього середовища з економічним зростанням, чи пенсійна система є стійкою у довгостроковій перспективі, чи рівень безробіття може бути зменшений за рахунок зменшення податків тощо, та отримати відповіді на інші важливі питання світової економіки – запрошуємо на навчання на економічний факультет Віденського університету.

Для вступу необхідно надати такі документи:

 • Копія перших сторінок вашого паспорта  або ID карти.
 • Паспортна фотографія для студентського квитка (повинна відповідати стандартам ЄС).
 • Оригінал шкільного атестата або його нотаріально завірена копія, усі сторінки (апостильований).
 • Admission statement.
 • Апостильований диплом, якщо ви вже навчалися у ВНЗ.
 • Підтвердження знань німецької мови не нижче рівня B2.
 • Нотаріально засвідчені переклади усіх документів, якщо їх оригінали не німецько- або англомовні.

Віденський економічний університет

Фото: Головний корпус Віденського технічного Університету

Віденський економічний університет (WU) (https://www.wu.ac.at) – один з найбільших та найсучасніших університетів економіки в Європі. Міжнародні студенти тут складають понад 23% від загальної чисельності студентів WU. В університеті багато уваги приділяється вивченню специфіки побудови економічних відносин між країнами Сходу і Заходу ─ це один з напрямків, навчатися якому найкраще саме у WU.

WU акредитовано у EQUIS, AACSB та AMBA, це так звана «потрійна акредитація». Всього 72 економічні ВНЗ у всьому світі, а це менше 1%, – мають всі три печатки якості.

Програма бакалавра в галузі бізнесу, економіки та соціальних наук пропонує добре обґрунтовану освіту у сфері базової ділової адміністрації та широкого кола економічних спеціалізацій.

Студенти самостійно складають свій навчальний план, обираючи з наступних курсів:

 • фінанси, бухгалтерський облік та статистика;
 • іноземні економічні комунікації;
 • обробка інформації та менеджмент процесів;
 • менеджмент;
 • маркетинг;
 • публічне право та податкове право;
 • соціальна економіка;
 • стратегії та інновації;
 • трудове і соціальне право;
 • політична економіка;
 • зовнішня торгівля.

Після закінчення навчання в Віденському економічному університеті не доведеться перейматися за місце роботи. Бакалаври WU мають особливий попит на ринку праці, особливо в галузі фінансів та консалтингу. Крім того, ви можете продовжити навчання на магістратурі в WU або іншому університеті.

Одна з головних переваг і особливостей WU — велика кількість практичної діяльності, яку здійснюють студенти ще під час навчання. Практика зазвичай проводиться в провідних австрійських,а інколи навіть в міжнародних компаніях, і найчастіше — з подальшим працевлаштуванням.

Крім того, Віденський економічний університет вважається серйозним дослідницьким центром в галузі економіки. Тож студенти можуть долучатися і до міжнародних економічних досліджень, що безперечно є безцінним досвідом для формування успішної кар’єри — ділової або наукової.

Для вступу необхідно надати такі документи:

 • Копія перших сторінок вашого паспорта  або ID карти.
 • Aнкета (заповняється на сайті).
 • Біографія, зокрема пункти про вашу освіту на сьогоднішній день.
 • Паспортна фотографія для студентського квитка (повинна відповідати стандартам ЄС).
 • Оригінал шкільного атестата або його нотаріально завірена копія, усі сторінки (апостильований).
 • Admission statement.
 • Апостильований диплом, якщо ви вже навчалися у ВНЗ.
 • Підтвердження знань німецької мови не нижче рівня B2.
 • Нотаріально засвідчені переклади усіх документів, якщо їх оригінали не німецько- або англомовні.

Інші університети

Окрім Відня, економіку можна вивчати в університетах інших міст Австрії. Перелічимо лише найпопулярніші та найбільш престижні ВНЗ: Ґрацький, Інсбруцький, Зальцбургський університети та університет імені Йоганна Кеплера у Лінці.

Усі ці університети державні, отже навчання там буде коштувати  близько 782 євро за семестр. Мова навчання – німецька. Іноземці або надають сертифікат про знання мови на рівні не нижче B2, або складають іспит з німецької. В Зальцбурзі та Ґраці є мовні курси для іноземців і немає вступних іспитів.

Економічний факультет університету міста Інсбрук імені Леопольда і Франца (https://www.uibk.ac.at)  поділяється на Департамент державних фінансів, Департамент статистики, Кафедру економічної теорії, економічної політики та економічної історії. Факультет має потужну міжнародну дослідницьку мережу, орієнтовану, зокрема, на глобальні економічні відносини, експериментальну економіку та теорію прикладних ігор.

Університет імені Йоганна Кеплера у Лінці (http://www.jku.at/content) пропонує абітурієнтам, які планують вступати на економічне відділення, курси соціальної економіки, статистики, бізнес-інформатики, бізнесу та економіки.

Факультет соціальних та економічних наук  Ґрацького університету імені Карла-Франца (https://www.uni-graz.at ) навчає економіці та економіці підприємств. Вимоги до знання німецької: рівень С1.

В Університеті Зальцбурга (https://www.uni-salzburg.at) ви можете вивчати стратегічний менеджмент та організацію, маркетинг та інновації, управління людськими ресурсами, облік та оподаткування бізнесу, фінансовий менеджмент та фінансові послуги, економіку.

[:]

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет