Search

Англомовні програми в Австрії

В Австрії викладають переважно німецькою, хоча вступити в тамтешній ВНЗ можна і без знання мови. Проте абітурієнти часто запитують, чи можна навчатися в Австрії англійською? Якщо раніше відповідь була невтішною, то цього року у багатьох університетах Австрії з’явилися навчальні програми з англійською мовою викладання. Ми провели моніторинг ВНЗ і зібрали в одному матеріалі усі англомовні програми, які нещодавно відкрилися, і вимоги до вступу на них.

Отримати ступінь бакалавра можна на англомовних програмах за фахом «Англійська мова і американістика» у Віденському та Грацькому університетах. При вступі необхідний будь-який міжнародний мовний сертифікат, що підтверджує володіння мовою на рівні В2. По закінченню цих курсів студенти опановують англійську на рівні С2 і стають фахівцями з лінгвістики та літературознавства. З 2021 року вже почали вимагати сертифікат з німецької С1.

Тим, кого цікавить бізнес-тематика, підійде бакалаврська програма Віденського університету економіки та бізнесу. Для вступу на цю програму необхідно підтвердити мовні навички одним із сертифікатів: TOEFL 85,  IELTS 6.0, Cambridge English: First (FCE-B2), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English), BEC Higher (Business English Certificate Higher.) Як бачите, на відміну від курсів з лінгвістики, тут вже на старті навчання потрібна досконала англійська, бажано зі знанням бізнес-лексики. Особливості: необхідно скласти вступний екзамен, вступ лише на зимовий семестр, на курс виділено всього 120 місць на рік.

Тим, хто вже отримав ступінь бакалавра в українському або австрійському ВНЗ, можна вступити до магістратури в Австрії. Тут доступні англомовні курси за напрямками:

 • англійська філологія та англомовна література — Віденський університет та Університет Інсбрука. Необхідний сертифікат рівня С1.
 • політологія та урбаністика, вивчення Європейського Союзу — Університет Зальцбурга та Віденський університет. На цих факультетах можуть продовжити навчання бакалаври з міжнародних відносин та політології.
 • азійська економіка та соціологія — Віденський університет. Необхідний сертифікат GRE рівня С1;
 • коммунікації та зв’язки з громадськістю — Віденський університет. Цей напрям може бути цікавий бакалаврам з журналістики та PR. Для вступу отрібен мовний сертифікат рівня B2, необхідно складати вступний іспит;
 • філософія — Університет Зальцбурга. Тим, хто вивчав Ніцше та Бекона в оригіналі, буде дуже легко 😉
 • архітектура — Die Angewandte (Відень).

Зазвичай на англомовні програми вмить налітають іноземні студенти з усього світу. Конкурс на них — величезний. Тому для успішного вступу треба мати чудову англійську, гарний диплом та неабияку наполегливість. Команда «Дивись Ширше» також готує абітурієнтів до вступу на англомовні програми. Ми організовуємо процес збору та верифікації документів, підбираємо декілька цікавих факультетів і напрямів, щоб студент міг бути впевнений в успішному вступі в австрійський ВНЗ. [:]

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет