Search

Вступ за кордон (Австрія та Німеччина) для чоловіків старших 18 років

“Закордонна освіта не має обмежень по віку, знання доступні кожному!” З цим меседжем ми працюємо уже понад 11 років.

Проте останні місяці вступ до Австрії та Німеччини набув небаченого попиту серед чоловіків віку 18+ та зараз є чи не найбільш поширеним питанням до наших менеджерів. Тому ми вирішили розкрити всі питання одразу в цій статті. Спойлер: вступ не дорівнює виїзд. На цьому, власне, можна і завершити, оскільки більшість цікавить далеко не освіта…

Що стосується вступу – процедура дуже ускладнена і швидко реалізувати його неможливо. Абітурієнти мають проблеми з отриманнями свідоцтв, тестами, бюрократичними моментами та вивченням мови.

Ключове! Вступ до Німеччини чи Австрії можливий, якщо у вас на руках ВЖЕ є сертифікат міжнародного зразка із підтвердженням рівня знань німецької, або ж англійської. І при тому, що його термін повинен бути не більшим 2-х років.

Сертифікат німецької не можна здати онлайн, а сертифікаційні центри в Україні не працюють (хоча у Києві вже обіцяють відновити здачу до кінця року, але вже залежить від безпеки).

Які варіанти вступу можливі:

 • Вступ на магістратуру

Можна розглянути англомовні програми навчання у Віденському університеті з реєстрацією у форматі онлайн. Тут обираємо спеціальності без вступних іспитів, для прикладу, інформатику з англійським викладанням. В разі відсутності відразу обох сертифікатів, можна розпочати підготовку до здачі англійської в онлайн режимі та подаватись на наступний навчальний семестр. Але потрібно врахувати, що вступати до магістратури в Австрії ви зможете тільки за тією ж спеціальністю, за якою ви вчилися в Україні.

 • Вступ на бакалаврат

У разі відсутності обох сертифікатів, потрібно розпочати вивчення німецької та очікувати коли запрацюють центри здачі в Україні. Пізніше подавати документи на наступний навчальний період. В разі вивчення німецької в школі можна пробувати вступати на основі шкільного атестата. 

 • Вступ на бакалаврат та магістратуру, якщо ви вже за кордоном

Якщо володієте німецькою чи англійською, здавайте на сертифікат в місці, де ви перебуваєте (центри здачі є практично в кожній країні). Німецьку потрібно знати на рівні А2 для зарахування на підготовче відділення, англійську на рівні В2-С2, в залежності від обраної спеціалізації.
Якщо ж не володієте ні німецькою, ні англійською, то вже розпочинайте вивчення мови за кордоном та готуйтеся до наступної  вступної кампанії.

Команда Дивись Ширше з радістю допоможемо кожному, хто дійсно хоче навчатися за кордоном, а не шукає шляхів виїзду за межі України та обходу закону. 

Якщо ви належите до категорій людей згаданих вище, звертайтеся!
Всі наші консультації безкоштовні. 

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет