Search

Найбільша освітня подія цього сезону

13 вересня компанія “Дивись Ширше” провела найбільший освітній форум на тему “Вступ до Австрії та Німеччини. Навчання, життя та перспективи”

У майбутньому освіта стає все важливішою складовою успішної кар’єри. Планування вступу до університету є відповідальним та важливим кроком для будь-якого абітурієнта. Саме тому компанія “Дивись Ширше” завжди відчувала потребу бути поруч з абітурієнтами та їхніми батьками, надаючи підтримку та інформацію, яка допомагає прийняти правильне рішення.

Саме тому компанія “Дивись Ширше” організувала захоплюючий форум у Києві, спрямований на вивчення перспектив навчання в Австрії та Німеччині. Цей захід став ідеальною можливістю для українських студентів та їхніх батьків дізнатися більше про вищу освіту за кордоном, німецькомовні табори та отримати цінну інформацію від експертів у сфері освіти.

Основною метою форуму було надати учасникам індивідуальні консультації від освітніх експертів та засновників компанії, розказати все про особливості вступу до німецькомовних країн та привідкрити завісу життя та перспектив у німецькомовних країнах. Учасники заходу також мали можливість взяти участь у розіграші профорієнтаційного курсу, що додало події екстрацію.

Засновник компанії “Дивись Ширше” Дмитро Виговський та СЕО освітньої компанії Олександра Ковальська провели цікаву лекцію, де розповіли про ключові аспекти освіти в Австрії та Німеччині. Вони представили найкращі університети цих країн та наголосили на тому, на що потрібно звертати особливу увагу під час вибору вищого навчального закладу.

Дмитро Виговський

Олександра Ковальська

Особливим гостем форуму став посол Республіки Австрії в Україні – Арад Бенкьо. Пан Бенкьо поділився особливостями життя та навчання в Австрії зі сторони людини, яка має глибокий досвід у цій країні та розуміє потреби та менталітет українських студентів.

посол Республіки Австрії в Україні - Арад Бенкьо.

Пані Анна Паттерман, Голова ГО Unlimited Democracy та засновниця Unlimited Academy, ко-засновниця українського жіночого клубу в Відні, виступила на форумі та розповіла про особливості освіти в Австрії та перспективи вступу для українських студентів.

Для тих, хто не зміг приєднатися до форуму особисто, була зроблена запис онлайн-трансляції. 

Команда “Дивись Ширше” чекає на нові зустрічі з вами, щоб допомогти вам вибрати найкращий шлях для вашої освіти та кар’єри! Не зупиняйтесь на досягнутому і дивіться ширше у світі можливостей.

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет