Search

Навчання за кордоном після 9 класу: можливості для українських школярів

Навчання за кордоном після 9 класу 

Для українців, як і для мешканців будь-якої іншої країни, освіта за кордоном відчиняє широкий спектр можливостей: це може стати початком нового життя або каталізатором значних змін у рідній країні. Студенти, які мають змогу навчатися за кордоном, отримують вищі перспективи кар’єрного зростання. 

Навіть однорічна програма обміну здатна надати унікальний досвід, який недосяжний у межах національної системи освіти. Він охоплює не лише міжнародне академічне та соціальне зростання, а й зміну погляду на існуючі погляди й переконання. 

Під час навчання за кордоном після 9 класу студенти поринають у нове культурне середовище, стикаються з різними методами викладання та навчаються адаптуватися до нових умов. Це дозволяє їм розширити свій світогляд, покращити мовні навички та розвинути здатність до критичного мислення. Ось чому, особливо зараз, закордонна освіта має велику популярність серед молоді, яка прагне всебічного розвитку та нових перспектив. 

Навчання після 9 класу за кордоном — як вступити без знання мови 

Розуміння того, що навчання після 9 класу за кордоном без знання мови практично недосяжне, вкрай важливе. Слова ваших батьків та вчителів про значущість освоєння іноземної мови справді мають значення. Це правда, що деякі країни, такі як Прибалтика, пропонують програми навчання не лише англійською. Однак погодьтеся, що це зовсім інший досвід. 

Що ж робити тим, хто не володіє іноземними мовами? А як щодо можливості навчання за кордоном для дітей? Не турбуйтесь! Існують спеціальні освітні програми, розроблені так, щоб учні будь-якого віку та рівня володіння мовою могли насолодитися канікулами та розпочати, наприклад, вивчення англійської мови. 

Звичайно, йдеться не про вищу освіту, але це надасть чудовий старт для опанування мови. Якщо вас цікавить літнє навчання за кордоном, радимо ознайомитися з відповідними програмами. Також багато мовних шкіл пропонують онлайн-курси, що особливо зручно зараз. 

Навчання за кордоном після 9 класу: чи має значення вік?

Ваш вік та унікальні аспекти освітньої системи у різних країнах потребують особливої ​​уваги. Наприклад, студенти, які прагнуть розпочати навчання за кордоном після 9 класу, можуть зіткнутися з несподіванками. У більшості випадків, вступ до коледжу відразу після 9 класу недоступний, на відміну від наших професійно-технічних училищ, через статус міжнародного студента та специфічні правила, що застосовуються до іноземних учнів. 

Зазвичай після 9 класу учні продовжують освіту в закордонних школах, щоб отримати можливість подання документів до університетів, де прямий вступ для випускників наших шкіл або неможливий (як у випадку з університетами Великобританії), або є складним завданням (наприклад, у топових університетах США). 

Ситуація інша для тих, хто закінчує навчання за кордоном після 11 класу. Майже всі випускники з України можуть подавати документи до будь-яких закордонних вишів. У деяких країнах (як Великобританія) або для певних типів університетів (як у Нідерландах) потрібне проходження підготовчих програм, які скорочують загальну тривалість навчання: замість звичних 4 років бакалаврату, ви навчатиметеся всього 3-3,5 роки. 

В університети США можна вступити як через підготовчі програми, так і безпосередньо на перший курс. Підготовчі програми дозволяють після їх завершення перейти на другий курс, оскільки, крім мови, ви також опановуєте необхідні академічні кредити. 

Якщо ви зацікавлені у навчанні в Європі мовою країни перебування, рекомендується почати з мовних курсів, оскільки часто потрібно скласти вступні іспити. Мовна школа допоможе вам покращити знання мови (німецької, іспанської, чеської тощо) до необхідного рівня та підготуватися до іспитів. 

Навчання за кордоном після 9 класу — яку професію вибрати?

Вибір спеціальності — ключовий момент, на який варто звернути увагу при плануванні навчання за кордоном. Освітні програми у закордонних університетах створено так, щоб студенти не лише здобули знання, а й опанували конкретну професію.

Наприклад, у Канаді великий акцент робиться на підготовку фахівців для внутрішнього ринку праці, що пояснює вищу популярність коледжів, порівняно з університетами. Це дозволяє швидко отримати професійні навички та досвід роботи в країні. 

Однак важливо усвідомлювати, що не всі професії доступні іноземним студентам. Наприклад, здобуття повноцінної медичної освіти в Канаді без громадянства цієї країни неможливе. Тому, обираючи спеціальність, необхідно враховувати різні фактори, і ми наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з експертами Dyvys.org для отримання найповнішої та найактуальнішої інформації! 

Скільки коштує навчання за кордоном 

Останнім часом тема навчання за кордоном стала предметом маніпуляцій з боку деяких блогерів, тому ми, як фахівці в цій галузі, хочемо прояснити ситуацію. Зазвичай навчання за кордоном є платним для іноземних студентів, а в деяких країнах — і для місцевих жителів. Навіть якщо університет пропонує безкоштовне навчання, необхідно враховувати витрати на життя, харчування та навчальні матеріали. “Бюджетні” місця найчастіше доступні лише у країнах колишнього Радянського Союзу. 

Що стосується навчання англійською мовою за кордоном, то воно майже завжди платне. Більш доступна освіта можлива в Європі, якщо навчання ведеться мовою країни, наприклад, в Іспанії, Чехії, Німеччині, Франції чи Польщі. Англійською мовою можна розглянути варіанти в Нідерландах чи Латвії. Необхідно також враховувати щомісячні платежі до університетів. 

Іноді сума 500 євро на місяць помилково сприймається як безкоштовне навчання, але це не так. Ми намагаємось інформувати наших клієнтів про всі аспекти, зокрема й про вартість навчання. Програми повного фінансування та гранти мають великий попит, хоча отримують їх лише деякі з тисяч претендентів. Зазвичай вони призначені для обдарованих студентів, і часто вимагають повернення в Україну чи роботу у певних компаніях — зазвичай в тих, що належать спонсорам грантів. Навчання за кордоном після 9 класу можливе лише за певними спеціальностями, часто пов’язаними з наукою. 

Інший спосіб зменшити вартість навчання за кордоном — отримати знижку чи стипендію від університету. Вони рідко покривають повну вартість, але доступні широкому колу студентів. Іноді університети надають повне фінансування. 

Ви можете дізнатись більше на сайті Dyvys.org або скористатись послугами нашої компанії. Рекомендуємо почати з безкоштовної консультації з експертами. На зустрічі ви зможете поставити всі питання, ми поділимося досвідом та допоможемо вибрати найкращі варіанти, вказавши на важливі деталі.

Підписатися на соцмережі:
Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

  Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Premium пакет
    Комфорт+ пакет
    Комфорт пакет
    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     VIP пакет
     Преміум пакет
     Комфорт пакет