#Освітній хаб - Дивись Ширше

Навчання за кордоном в Австрії, Німеччині, мовні табори та курси

Навчання в Європі для українців має численні переваги

Висока якість освіти
Широкий вибір освітніх програм
Робота в міжнародних компаніях
Можливість залишитися жити за кордоном
Великі карʼєрні перспективи після здобуття освіти
Культурна різноманітність та розширення звʼязків

Мрія про вищу освіту за кордоном з нами стає реальністю!

12+років досвіду
5представництв різних містах світу
3300+абітурієнтів вступили з нами
Курси з німецької, підготовки до екзаменів EPD/ЕРМ та підготовки до вступного іспиту в медичний
Власний викладацький штат в Україні та Австрії
Профорієнтаційні проєкти
Щорічні освітні німецькомовні табори

Допомагаємо у вирішенні всіх питань під час вступу за кордон для українців

Наша команда точно знає, як максимально спростити процес підготовки та вступу до німецькомовних ВНЗ.

З нами ви можете розраховувати на повний супровід – від знайомства з університетами у німецькомовних таборах, допомоги з вибором университета й складання тесту на знання німецької до вступу в омріяний ВНЗ.

  Наші послуги

  Вступ Німеччина

  Здобуваючи вищу освіту в Німеччині, ви будете впевнені у своєму майбутньому. Німеччина входить в рейтинг найкращих країн по рівню освіти, а дипломи німецьких ВНЗ високо цінуються по всьому світу. 

  Вступ Австрія

  ВНЗ Австрії також пропонують студентам високу якість освіти та доволі низьку вартість навчання. Високий рівень життя в країні сприятиме комфорту під час здобуття вищої освіти.

  Німецькомовні табори

  Здобуваючи вищу освіту в Німеччині, ви будете впевнені у своєму майбутньому. Німеччина входить в рейтинг найкращих країн по рівню освіти, а дипломи німецьких ВНЗ високо цінуються по всьому світу. 

  Мовні курси

  Удоскональте свою німецьку з експрес-курсом DerHammer! Програма курсу забезпечує успішну підготовку до нового мовного середовища.

  Наші клієнти вступають до таких ВНЗ

  Супергерої, які реалізують усі мрії про вищу освіту за кордоном

  Відгуки

  Поширені запитання

  Так, навчання за кордоном після 11 класу можливе за наявності атестату про здобуття середньої освіти. Також є можливість отримати вищу освіту за кордоном на основі українського диплома магістра чи бакалавра з тієї чи іншої спеціальності.

  Підрахувати, скільки коштуватиме освіта за кордоном для українців, менеджер зможе після того, як ви визначитеся з ВНЗ та країною. У Німеччині семестр коштує від 129 євро, а Австрії – від 727 євро, що дешевше ніж вартість навчання за кордоном в інших країнах

  Німецькі та австрійські ВНЗ вважаються найкращими за співвідношенням якості та вартості навчання. Університети, з якими ми співпрацюємо, мають необхідну акредитацію, а їхні дипломи високо цінуються по всьому світу, тому після здобуття освіти перед вами відкривається горизонт карʼєрних можливостей. Німеччина та Австрія є країнами з розвиненим ринком праці, що також робить ці країни вдалим вибором для подальшого працевлаштування. Тож навчання в Європі для українців є найкращим вибором для отримання найкращої освіти.

  Вступ за кордон для українців не є дуже складною задачею, але для цього необхідно вільно володіти німецькою мовою та мати достатньо досвіду й знань про здобуття вищої освіти за кордоном. Процес вступу займає дуже багато часу, адже він досить довгий і складний. На жаль, є безліч реальних прикладів, коли українські абітурієнти самостійно займалися подачею документів та всіма організаційними питаннями, але так і не змогли здійснити мрію про навчання за кордоном. Одна помилка у документах чи невчасно подана заява може стати причиною відмови у навчанні, і дитина втрачає семестр або цілий рік свого часу.

  Тому, ми радимо вам одразу звертатися за допомогою до людей, які мають досвід у цій сфері і точно знають, як зробити так, щоби дитина гарантовано вступила до ВНЗ. З нами навчання для українців за кордоном стає реальністю.

  Для досягнення потрібного рівня німецької мови для навчання за кордоном не потрібно багатьох років, тільки якщо ви не хочете вивчати її самостійно. Заручиться нашою підтримкою й запишіться на курси «derHammer» – концентровану програму вивчення німецької від А1 до В2.
  Наші студенти займаються за спеціально розробленою інтенсивною програмою, проходять сертифікації та успішно складають іспит ÖSD.

  Так, вища освіта за кордоном, а саме в Німеччині та Австрії, можлива й англійською. 

  Проте, в австрійських університетах, що мають англомовні програми навчання, зазвичай достатньо великий конкурс. Тому, ми радимо абітурієнтам паралельно подаватися на німецькомовну спеціальність, щоби максимально знизити усі ризики під час вступу. 

  В Німеччині також майже кожен університет пропонує навчальні програми англійською мовою. Більше пропозицій саме на магістратурі, але є низка приватних навчальних закладів, де наявний широкий вибір англомовних спеціальностей.

  Найцікавіші статті з блогу

  Ознайомтеся із нашим блогом, де ми ділимося корисною інформацією про навчання за кордоном для українців, а також розповідаємо про популярні ВНЗ Німеччини та Австрії.

  Мрієте про навчання за кордоном?

  Залиште свої контактні дані, а наші експерти безкоштовно проконсультують вас!

   Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

    Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

     Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

      Premium пакет
      Комфорт+ пакет
      Комфорт пакет
      Залиште телефон і ми вам зателефонуємо

       VIP пакет
       Преміум пакет
       Комфорт пакет