Отзывы

17.03.2017

Анастасія Цвенгрош, студентка Віденського університету

Майже два роки, проведені у Відні, значно змінили моє життя на краще. По-перше, саме навчання в Австрії дуже відрізняється від навчання в Україні. Тут воно відзначається, зокрема, чіткою організацією, високим рівнем викладання, широким доступом до літератури, використанням сучасних технологій, відсутністю впливу особисто ставлення викладачів до студентів на їхні навчальні результати. По-друге, самостійне проживання й навчання в іншій країні – унікальний досвід, який ставить перед новими викликами і змушує вчитися, відкривати в собі самому нове. Мене він зробив значно самостійнішою та впевненішою в собі. Я усвідомила, що здатна на більше, ніж сама від себе сподівалася. По-третє (хоча за значенням цей пункт сміливо можна поставити на перше місце), навряд чи за інших обставин я мала б нагоду познайомитися зі стількома цікавими людьми буквально з усіх куточків світу.
Ще до закінчення школи ми з батьками активно обговорювали можливе навчання за кордоном, але процес вступу в Австрії зовсім інший, ніж в Україні, і змінюється з року в рік, тому справитися самостійно, особливо за недостатнього рівня володіння німецькою, було б складно. Я дуже вдячна Дмитру Виговському за допомогу на всіх етапах на шляху до навчання у Віденському університеті: від подачі документів на візу й на вступ та оформлення інших необхідних документів до краш-курсу життя у Відні. Я б не змогла розібратися з усім цим самостійно.
( Відгук Анастасії про вступ в Віденський університет за допомогою "Дивись ширше")
Знайти у
facebook

17.03.2017

Аріна Сафроняк, студентка Віденського університету

Коли я навчалась у Львівському національному університеті імені І.Франка, я мріяла вступити в Віденський Університет. За допомогою я звернулась до Дмитра Виговського. До кожного абітурієнта був свій особистий підхід, Дмитро виконав свою роботу на 100% : від подачі документів, відкриття візи і до формлення страхівки, прописки, відкриття банківського рахунку та отримання права на перебування в Австрії. Зараз я навчаюсь в Віденському університеті на факультеті політології. Коли я приїхала Дмитро допоміг знайти потрібні мовні курси, а саме я відвідувала Sprachzentrum при університеті. За пів року я склала іспит на потрібний мені рівень мови (B2). Все було дуже легко і без ніяких проблем, тому я рекомендую звертатися за допомогою до Дмитра Виговського, тому що самостійно вступити звичайно можна, але це Австрія і є дуже багато нюансів які можуть викликати неприємності, а Дмитро завжди допоможе.
(Відгук Аріни про вступ в Віденський Університет за допомогою "Дивись ширше")
Знайти у facebook


17.03.2017

Владислав Гнатюк, студент Віденського Технічного Університету

Дуже вдячний Дмитру Виговському та організації "Дивись ширше" за допомогу з вступом у Віденський технічний університет. Почавши з формування усіх необхідних документів в Україні та їх подачі, по приїзду у Відень зустріли, поселили та сприяли, щоб адаптування до нового міста й мови було легким та безпроблемним. На даний момент, якщо виникають питання або проблеми щодо навчання або проживання, інформативно консультують.
Пройшовши цей доволі непростий шлях, я зробив висновок, що самому це все було б значно складніше, і навряд чи вдалося осилити все у короткі терміни – рішення звернутись за допомогою виявилось правильним, а витрачені кошти повністю виправдали себе, наданими послугами залишився справді задоволеним.
(Відгук Владислава про вступ в Віденський Технічний Університет за допомогою "Дивись ширше")
Знайти у facebook
  • Львов
  • Лейпциг
  • Берлин
образовательная поездка

Обучение в Германии для студентов (медики и не медики)

прочитать о поездке

Новости и события

20.06.2017

Міжнародний тенісний турнір для аматорів/ internationales Amateur-Tennisturnier

23.05.2017

Семінар в національному університеті водного господарства та природокористування у Рівному

20.04.2017

"Дивись ширше" шукає проектних менеджерів

31.03.2017

Відбувся освітній семінар "Навчання та стажування в Австрії та Німеччині" 29.03.2017 у Києві

video-news

Языковая школа

13.05.2016

Німецька мовна школа в Відні!

Моцарт, Віденський бал, яблучний штрудель … А які у Вас асоціації з Віднем?

Це місто є комфортним місцем не лише для відпочинку, а й для ефективного проведення часу, вивчаючи іноземну мову.Німецька мова раніше була мовою міжетнічного спілкування в Центральній, Східній та Північній Європі і залишається однією з найпопулярніших іноземних мов у Європі і є другою за популярністю після англійської. Володіючи цією мовою, Ви зможете порозумітися у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Люксембурзі та Ліхтенштейні.

 

Мовні курси з німецької мови є найкращим способом покращити свої навички та знання з іноземної мови. Ефект від таких курсів буде набагато більший завдяки спілкуванню з носіями мови у німецькомовному середовищі, новим друзям та знайомством з відомою культурною спадщиною Габсбургів. Дедалі більше людей прагне опанувати німецьку мову саме у Відні. Дізнаємося ж чому:

-          Саме у Відні є можливість поєднати вивчення мови з культурним відпочинком, спортом, а також поїздками у сусідні міста світової слави, як ,наприклад, Зальцбург. Сам Відень вражає своєю розкішшю та високим рівнем життя, мальовничими пейзажами та захоплюючою архітектурою, тут кожен школяр знайде собі цікаві заняття. Тури містом, курс Віденського вальсу, знайомство з музикою, літературою та мистецтвом сприятимуть всебічному розвитку школяра та мотивуватимуть вивчати німецьку мову за таких умов.

-          Мовні курси німецької мови у Відні – чудова можливість швидко опанувати німецьку мову для вступу у ВНЗ за кордоном. Вартість навчання є доступною, студент має можливість самостійно формувати свій розклад і запис на предмети відбувається через Інтернет, що дозволить майбутньому студенту максимально раціонально розпоряджатися своїм часом. Після такого навчання відкривається значний спектр можливостей для випускника з достойною оплатою праці та кар’єрним зростанням як за кордоном, так і в Україні.

-          Для кожного школяра двотижнева поїздка у Відень є цінним досвідом перебування за кордоном. Щоденне спілкування на курсах, а також у повсякденному житті робить вивчення іноземної мови легким та цікавим. Завдяки швидкому засвоєнню матеріалу та інтеграції з однолітками школяр стає самостійнішим, а також відповідальніше ставиться до застосування набутих знань .

У Вас ще залишились сумніви, де найкраще вивчити німецьку мову? 

 

Не пропустіть можливість провести своє літо корисно та цікаво: літня школа вивчення німецької мови в рамках проекту «Дивись Ширше» буде проходити в Відні з 21 серпня по 4 вересня 2016 року. Поспішайте, адже кількість місць обмежена!


Зареєструватись

YK_RESPONSE-HIDE

Языковые курсы

14.06.2017

Нострифікація документів для лікарів


Чотири кроки до лікарської практики в Австрії
Від 11 червня стартував довгоочікуваний українцями безвізовий режим із Європою, який для багатьох людей означає не лише можливість подорожувати, а й відкриває нові шляхи для кар’єрного та професійного розвитку. Однак в Україні побутує думка, що без європейського диплома майже неможливо розвиватися далі у Європі. Проте це зовсім не так. Якщо Ви бажаєте отримати європейський досвід, спробувати свої сили в одній з країн Євросоюзу, то варто згадати про процедуру нострифікації освітніх документів, яка хоч і не є гарантією працевлаштування у Європі, однак безсумнівно є першим кроком до цього для випускників ВНЗ та лікарів.

            Отже, процес нострифікації складається з таких етапів:

  1. Звернення до нас та безкоштовна консультація
На цьому етапі ми розкажемо Вам про перебіг процедури нострифікації, дамо практичні поради та обговоримо наступні кроки.

  1. Підготовка та легалізація документів
Хоча всі документи мають пройти процес завірення, перекладу і т.д., від Вас не вимагатиметься жодних зусиль, оскільки ми беремо цю відповідальність на себе.

  1. Особиста подача документів в Віденський медичний університет
Так, існує невеличкий нюанс, адже всі документи Ви маєте подавати в Австрії особисто, проте Вас зустріне та супроводжуватиме на місці наш менеджер, який готовий вирішити будь-яке проблемне питання. До того ж наша організація бере на себе візовий процес, пошук житла та усі необхідні реєстрації вже безпосередньо у Австрії.

  1. Переїзд до Австрії та визнання диплома
 
Одним з вирішальних етапів при нострифікації документів – здача письмового тесту, за допомогою якого вирішується, які предмети Вам ще слід доздати. Після цього Вас зараховують у якості позаштатного студента в Віденський Медичний університет для того, щоб здати академічну різницю. От власне і все. Тепер Ви можете хвалитися усім друзям та знайомим, що маєте визнаний у Європі диплом. 

 
«Дивись ширше» нагадує: «Перш аніж зняти з себе відповідальність, варто знайти того, на кого її перекласти». І памятайте, ми готові Вам допомогти.

Деталі: +380676745226

 
YK_RESPONSE-HIDE
cp edu      da-vienna      fu-berlin      law-school     
uni-hamburg        uni-potsdam        univie        aps        oead        hu-berlin        europa-uni
                 logo