UA Ru
UA Ru

Отримати консультацію

Анастасія Цвенгрош "Ми з батьками давно розглядали варіанти закордонної освіти, але самостійно це не так просто організувати, як здається."
Вступила у Віденський університетна факультет Публіцистики
Андрій Калита "Я не очікував, що в австрійських університетах настільки злагоджена та серйозна система навчання."
Вступив у Віденський університет на факультет Економічної Інформатики
Марко Крок "Освіта тут набагато краща та рівень життя зовсім інший."
Поступив у Віденський університет на Юридичний факультет
Віктор Каюков вступив у Віденський університет на факультет Прикладної Математики
Ярина Усач "Соціальне життя в Відні дуже цікаве та багате. Тепер у мене є купа знайомих з Казахстану, Франції, Німеччини."
Вступила у Віденський університет на факультет Економічної Інформатики
Богдан Шостак "В Україні я не навчався, але, якщо порівнювати з Польщею, умови та освіта в Австрії значно кращі."
Вступив у Віденський університет на факультет Лінгвістики
Анастасія Цвенгрош студентка Віденського університету

Майже два роки, проведені у Відні, значно змінили моє життя на краще. По-перше, саме навчання в Австрії дуже відрізняється від навчання в Україні. Тут воно відзначається, зокрема, чіткою організацією, високим рівнем викладання, широким доступом до літератури, використанням сучасних технологій, відсутністю впливу особисто ставлення викладачів до студентів на їхні навчальні результати. По-друге, самостійне проживання й навчання в іншій країні – унікальний досвід, який ставить перед новими викликами і змушує вчитися, відкривати в собі самому нове. Мене він зробив значно самостійнішою та впевненішою в собі. Я усвідомила, що здатна на більше, ніж сама від себе сподівалася. По-третє (хоча за значенням цей пункт сміливо можна поставити на перше місце), навряд чи за інших обставин я мала б нагоду познайомитися зі стількома цікавими людьми буквально з усіх куточків світу.
Ще до закінчення школи ми з батьками активно обговорювали можливе навчання за кордоном, але процес вступу в Австрії зовсім інший, ніж в Україні, і змінюється з року в рік, тому справитися самостійно, особливо за недостатнього рівня володіння німецькою, було б складно. Я дуже вдячна Дмитру Виговському за допомогу на всіх етапах на шляху до навчання у Віденському університеті: від подачі документів на візу й на вступ та оформлення інших необхідних документів до краш-курсу життя у Відні. Я б не змогла розібратися з усім цим самостійно.
( Відгук Анастасії про вступ в Віденський університет за допомогою “Дивись ширше”)

Аріна Сафроняк "Дмитро допоміг знайти мовні курси, щоб оволодіти німецькою на просунутому рівні"
Поступила у Віденський університет на факультет політології

Коли я навчалась у Львівському національному університеті імені І.Франка, я мріяла вступити в Віденський Університет. За допомогою я звернулась до Дмитра Виговського. До кожного абітурієнта був свій особистий підхід, Дмитро виконав свою роботу на 100%. Від подачі документів, відкриття візи і до оформлення страховки, прописки, відкриття банківського рахунку та отримання права на перебування в Австрії.

Зараз я навчаюсь в Віденському університеті на факультеті політології. Коли я приїхала Дмитро допоміг знайти потрібні мовні курси, а саме я відвідувала Sprachzentrum при університеті. За пів року я склала іспит на потрібний мені рівень мови (B2).

Все було дуже легко і без ніяких проблем. Тому я рекомендую звертатися за допомогою до Дмитра Виговського. Самостійно вступити звичайно можна. Але це Австрія і є дуже багато нюансів які можуть викликати неприємності, а Дмитро завжди допоможе.

Владислав Гнатюк "Навчання або проживання, інформативно консультують. Пройшовши цей доволі непростий шлях, я зробив висновок, що самому це все було б значно складніше, і навряд чи вдалося осилити все у короткі терміни. Рішення звернутись за допомогою виявилось правильним, а витрачені кошти повністю виправдали себе. Наданими послугами залишився справді задоволеним."
Вступив до Віденського Технічного Університету

Дуже вдячний Дмитру Виговському та організації “Дивись ширше” за допомогу з вступом у Віденський технічний університет. Почавши з формування усіх необхідних документів в Україні та їх подачі, по приїзду у Відень зустріли, поселили та сприяли, щоб адаптування до нового міста й мови було легким та безпроблемним. На даний момент, якщо виникають питання або проблеми щодо навчання або проживання, інформативно консультують.
Пройшовши цей доволі непростий шлях, я зробив висновок, що самому це все було б значно складніше, і навряд чи вдалося осилити все у короткі терміни – рішення звернутись за допомогою виявилось правильним, а витрачені кошти повністю виправдали себе, наданими послугами залишився справді задоволеним.
(Відгук Владислава про вступ в Віденський Технічний Університет за допомогою “Дивись ширше”)

Як виглядає студентське життя в Австрії та Німеччині
Отримати консультацію
UA Ru