Майже два роки, проведені у Відні, значно змінили моє життя на краще. По-перше, саме навчання в Австрії дуже відрізняється від навчання в Україні. Тут воно відзначається, зокрема, чіткою організацією, високим рівнем викладання, широким доступом до літератури, використанням сучасних технологій, відсутністю впливу особисто ставлення викладачів до студентів на їхні навчальні результати. По-друге, самостійне проживання й навчання в іншій країні – унікальний досвід, який ставить перед новими викликами і змушує вчитися, відкривати в собі самому нове. Мене він зробив значно самостійнішою та впевненішою в собі. Я усвідомила, що здатна на більше, ніж сама від себе сподівалася. По-третє (хоча за значенням цей пункт сміливо можна поставити на перше місце), навряд чи за інших обставин я мала б нагоду познайомитися зі стількома цікавими людьми буквально з усіх куточків світу.
Ще до закінчення школи ми з батьками активно обговорювали можливе навчання за кордоном, але процес вступу в Австрії зовсім інший, ніж в Україні, і змінюється з року в рік, тому справитися самостійно, особливо за недостатнього рівня володіння німецькою, було б складно. Я дуже вдячна Дмитру Виговському за допомогу на всіх етапах на шляху до навчання у Віденському університеті: від подачі документів на візу й на вступ та оформлення інших необхідних документів до краш-курсу життя у Відні. Я б не змогла розібратися з усім цим самостійно.
( Відгук Анастасії про вступ в Віденський університет за допомогою "Дивись ширше")
Знайти у
facebook

YK_RESPONSE-HIDE
Привіт) хочу залишити відгук про поїздку в Німеччину цієї осені ( в листопаді). Порадили друзі які їздили від цієї організації. Загалом все дуже сподобалося: весела компанія, крутий маршрут, цікаві екскурсії) Окремо хочу подякувати нашій "шефовій" - дівчинці Саші) дивилася за нами як за своїми дітьми, у всьому допомагала, вирішувала любі питання)  Респект!
Єдиний мінус: ночівля в першу ніч на парковці з тірщиками😏
Але загалом - все було круто)
Надіюся поїдемо ще раз) (Освітня подорож "Освіта в Німеччині" 23-27 листопада 2016)
YK_RESPONSE-HIDE
"Сподобались екскурсії, лекції, програма була цікавою. Проте недоліком для мене була ночівля в автобусі..." Навчальна подорож " Освіта в Німеччині" 23-27 листопада 2016
YK_RESPONSE-HIDE
Коли я навчалась у Львівському національному університеті імені І.Франка, я мріяла вступити в Віденський Університет. За допомогою я звернулась до Дмитра Виговського. До кожного абітурієнта був свій особистий підхід, Дмитро виконав свою роботу на 100% : від подачі документів, відкриття візи і до формлення страхівки, прописки, відкриття банківського рахунку та отримання права на перебування в Австрії. Зараз я навчаюсь в Віденському університеті на факультеті політології. Коли я приїхала Дмитро допоміг знайти потрібні мовні курси, а саме я відвідувала Sprachzentrum при університеті. За пів року я склала іспит на потрібний мені рівень мови (B2). Все було дуже легко і без ніяких проблем, тому я рекомендую звертатися за допомогою до Дмитра Виговського, тому що самостійно вступити звичайно можна, але це Австрія і є дуже багато нюансів які можуть викликати неприємності, а Дмитро завжди допоможе.
(Відгук Аріни про вступ в Віденський Університет за допомогою "Дивись ширше")
Знайти у facebook


YK_RESPONSE-HIDE
"В загальному поїздка відбувалася позитивно, на веселих нотах. Супровождаючі приємні." Освітня подорож "Освіта в Німеччині" 23-27 листопада 2016
YK_RESPONSE-HIDE

Все класно, лише мало. Хотілося б замість екскурсії у Львові ще одну екскурсії у Німеччині. А так все супер, добре, що було достатньо вільного часу. Умови проживання на високому рівні, хостел у самому центрі, а це дуже зручно і я б з задоволенням зупинилась ще. Програма подорожі одразу зацікавила і не розчарувала

(Подорож "Навчання в Німеччині" 13-17.04.2016)

YK_RESPONSE-HIDE
Дуже вдячний Дмитру Виговському та організації "Дивись ширше" за допомогу з вступом у Віденський технічний університет. Почавши з формування усіх необхідних документів в Україні та їх подачі, по приїзду у Відень зустріли, поселили та сприяли, щоб адаптування до нового міста й мови було легким та безпроблемним. На даний момент, якщо виникають питання або проблеми щодо навчання або проживання, інформативно консультують.
Пройшовши цей доволі непростий шлях, я зробив висновок, що самому це все було б значно складніше, і навряд чи вдалося осилити все у короткі терміни – рішення звернутись за допомогою виявилось правильним, а витрачені кошти повністю виправдали себе, наданими послугами залишився справді задоволеним.
(Відгук Владислава про вступ в Віденський Технічний Університет за допомогою "Дивись ширше")
Знайти у facebook
YK_RESPONSE-HIDE
"Поїздка до Німеччини виявилася надзвичайно інформативною і цікавою. Дорога була легкою, а перебування в готелі було комфортним. Велика подяка Наталії та Саші за постійну турботу і лояльність. З Ними було приємно подорожувати і вирішувати будь-які проблеми. Особлива подяка Олександра за неймовірне терпіння і підтримку протягом подорожі.

Єдиним мінусом поїздки став нічний відстій в перший день, який став неприємним сюрпризом для кожного, і про який повідомлялося в програмі. Але завдяки наполегливій роботі супроводжуючих Дівчат конфлікт був спокійно залагоджено. Такі подорожі потрібні і корисні студентству. Обов'язково розповім про них своїм колегам." Освітня подорож "Навчання в Німеччині" 23-27 листопада 2016
YK_RESPONSE-HIDE

Дуже вдячна пану Дмитру за чудову поїздку. З нетерпінням чекаю наступною. Хотілося б відвідати також інші міста Німеччини, а також отримати більш детальну інформацію про стипендій ні програми для стажування та навчання в країнах Німеччини та Австрії. Було дуже цікаво побачити клініки у Дрездені, а також ми мали нагоду побачити, як проходить заняття у іноземних студентів, поспілкуватися з ними. В обох містах, Дрездені та Берліні, були проведені цікаві екскурсії по місту. Дякую дуже за незабутню поїздку, вже чекаю на наступну та сподіваюсь, що вона буде довшою))

(Подорож "Навчання в Німеччині" 13-17.04.2016)

YK_RESPONSE-HIDE
Оцінювати поїздку з "Дивись Ширше" можна і потрібно в кількох категоріях, хоч скажу заздалегідь, повернувся я дуже задоволеним. Основна мета поїздки, як можна здогадатися, ознайомити її учасника з особливостями вищої освіти (в моєму випадку - медичної) у Німеччині. Сам вже бував в Німеччині раніше і певне непогане уявлення про їхню вже мав. Тим не менше, дізнався ще більше. Задоволений можливістю поговорити про реалії німецької медицини з лікарями, рівно ж як і вивідати корисні інсайти безпосередньо в членів Лікарської Палати (це дуже серйозні люди, і краще за них про вимоги і тенденції тамтешнього медичного ринку праці не знає, мабуть, ніхто). Крутими бонусами до основної освітньої програми стали екскурсія патанатомічним музеєм Шаріте (Берлін) і можливість потренувати навички УЗД-діагностики на симуляторах в тренувальному центрі мед студентів у Лейпцигу. В підсумку, за освітню програму — тверда п'ятірка.Стосовно орг моментів, були дрібні нюанси, але без них мабуть ніяк. Іноді хотілося мати більше часу між окремими зустрічами, щоб без поспіху. Не можу не відзначити злагодженої, спокійної роботи керівників поїздки - Саші і Наталі - дівчата чудово справились з непростими обов'язками лідерів групи. Також, від мене великий лайк за вибір помешкання - один з найкращих хостелів де доводилось бувати, чудово вписується в мою концепцію Берліна. В підсумку, за організацію - тверда четвірка (лишаю місце для росту!).Наостанок, не зайвими стали також вже суто туристичні екскурсії передріздвяними Лейпцигом і Берліном. А трохи глінтвейну і смажених сосисок зробили моє перебування в Німеччині не лише корисним, а й приємним. За додаткові ніштяки, прямо й опосередковано пов'язані з "Дивись Ширше" - знову п'ять.(Освітня подорож "Освіта в Німеччині" 23-27 листопада 2016)
YK_RESPONSE-HIDE