Чотири кроки до лікарської практики в Австрії
Від 11 червня стартував довгоочікуваний українцями безвізовий режим із Європою, який для багатьох людей означає не лише можливість подорожувати, а й відкриває нові шляхи для кар’єрного та професійного розвитку. Однак в Україні побутує думка, що без європейського диплома майже неможливо розвиватися далі у Європі. Проте це зовсім не так. Якщо Ви бажаєте отримати європейський досвід, спробувати свої сили в одній з країн Євросоюзу, то варто згадати про процедуру нострифікації освітніх документів, яка хоч і не є гарантією працевлаштування у Європі, однак безсумнівно є першим кроком до цього для випускників ВНЗ та лікарів.

            Отже, процес нострифікації складається з таких етапів:

  1. Звернення до нас та безкоштовна консультація
На цьому етапі ми розкажемо Вам про перебіг процедури нострифікації, дамо практичні поради та обговоримо наступні кроки.

  1. Підготовка та легалізація документів
Хоча всі документи мають пройти процес завірення, перекладу і т.д., від Вас не вимагатиметься жодних зусиль, оскільки ми беремо цю відповідальність на себе.

  1. Особиста подача документів в Віденський медичний університет
Так, існує невеличкий нюанс, адже всі документи Ви маєте подавати в Австрії особисто, проте Вас зустріне та супроводжуватиме на місці наш менеджер, який готовий вирішити будь-яке проблемне питання. До того ж наша організація бере на себе візовий процес, пошук житла та усі необхідні реєстрації вже безпосередньо у Австрії.

  1. Переїзд до Австрії та визнання диплома
 
Одним з вирішальних етапів при нострифікації документів – здача письмового тесту, за допомогою якого вирішується, які предмети Вам ще слід доздати. Після цього Вас зараховують у якості позаштатного студента в Віденський Медичний університет для того, щоб здати академічну різницю. От власне і все. Тепер Ви можете хвалитися усім друзям та знайомим, що маєте визнаний у Європі диплом. 

 
«Дивись ширше» нагадує: «Перш аніж зняти з себе відповідальність, варто знайти того, на кого її перекласти». І памятайте, ми готові Вам допомогти.

Деталі: +380676745226
Консультація